šaty ladyvlondon - upřesnění

AnaKarenina

23.05.14 11:07

Dobrý den,

omlouvám se za duplicitní dotaz, ale znovu jsem tu prohlédla všechna vlákna a přeměřila se a můj dotaz je pro ty z Vás, které jsou taky menší jako já (162) a objednávali Day Dress.
Přes prsa mi day dress vychází přesně na velikost 38 a v pase sice tip/top ale taky. ( Oni uvádí 71cm , mám 71,5)Ale bojím se toho, že některé z Vás psali, že tyto šaty mají pas posazený příliš dole. Tím pádem , když bych pas šatů měla níž než svůj pas, zda bych je dopnula. Následnou úpravu si pak neumím moc představit, leda je v pase nechat přestřihnout a to se mi nechce. U větších se pak bojím, že budou plandat komplet všude (prsa, ramena, rukávy), když míry mám na 38. Vím, jde to upravit, ale to už by byla taková úprava, že bych si je rovnou mohla nechat ušít. Taky vím, že je můžu vrátit, ale to je ztráta 60 liber, což není fatální částka, ale přece jen bych se ráda trefila hned na poprvé. Takže pokud máte podobný typ postavy a zkušenost s Day dress moc ocením Vaše rady. Samozřejmě se zkrácením délky počítám, ale to je drobnost.
Děkuji předem


Reklama

 

Měřte se podle jejich měr (sedí to) a vezměte taky v úvahu materiál. Něco jiného je bavlna+elastan a něco jiného je 100% viskóza, která není elastická. Výška 162 mi přijde celkem průměrná, neřekla bych, že jste nějak výrazně malá.

Kdybyste nevěděla, tak o víkendu mají 10% slevu.

Grab 10% OFF this weekend!
Use the code ‚MAY10‘ at checkout of www.ladyvlondon.com to claim the discount.

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

AnoNe +12262/-3030

23.05.14 21:36

 

Mně nepřijde, že by měly Day dress níže položený pas, spíš naopak. Dost nízko položený pas mají Tea dress, já měřím 173 cm a je mi akorát, nižší kamarádka si musela nechat pas posunout výše. Takže Day dress bych se nebála, krom toho, výška 162 je akorát a pas bude ve velikosti 38 posazen výše, než třeba v mé vel. 42. Takže bych se nebála, směle do nich :-)

AnaKarenina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Esmee +88287/-21966

24.05.14 12:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama