Šaty na svatbu pro nedůležitého hosta

Suverenitta

21.09.15 18:41

Zdravím,chtěla bych poprosit o radu,případně odkazy ohledně šatů na svatbu.Svatba se bude konat v létě(šatičky řeším dopředu,abych pak neplašila) a pravděpodobně bude v kostele. Mám poměrně atypické rozměry,měřím jen 160cm,velikost hrudníku je 7OE a v pase mám 6Ocm,takže mám poměrně problém sehnat dobře sedící šaty,aby mě nestahovaly přes prsa,neplandaly v pase nebo mi nebyly příliš dlouhé :) Vypadám i o dost mladší než na svých 18let,a tak si nepotřebuji hrát na slečnu dospělou v pouzdrovkách,nej­raději mám šaty rozšiřující se od pasu a kolové sukně :) Budu moc ráda za rady a případné odkazy :)
PS:mám jen jedny lodičky,ale zato opravdu hezké,černé,kožené a lehce perforované baťovky(jsou opravdu prakticky jednoduché,tak abych nemusela kupovat v jiné barvě,pro cácoru v balerínách jako jsem já by to byla škoda :D


Reklama

 

Vy sa považujete za nedôležitého hosťa? No v každom prípade, neviem o tom, že by pre „dôležitých hostí“ a „nedôležitých hostí“ existoval iný dress code a princípy estetiky.
A riešiť šaty na budúce leto v septembri? To je už aj na plánovitého človeka trochu priskoro.
V podstate ste si v dotaze odpovedala sama. Chcete šaty rozširujúce sa od pásu a nechcete púzdrovky. Tak si také kúpte, akurát v tom kostole máte mať niečo na ramenách.
Aby vám šaty sadli buď budete musieť trochu pobehať obchody alebo si ich dať ušiť.
A zoberte si k nim tie čierne lodičky, keď si nechcete kúpiť nové.

Asi som vám príliš neporadila, no ani na to nebol príliš priestor.

Kassasndra +953/-548

21.09.15 19:50

 

Na svatbě nejsou „nedůležití“ hosté.

Jirkátor +16085/-4098

23.09.15 06:52

 

Máte na to spoustu času, takže v klidu prolustrujte internet, najděte obrázky, co se Vám líbí a co si Vám sluší. Najděte si šikovnou švadlenu a nechte si to ušít - šaty pak budou sedět a nikdo jiný takové mít nebude.

Snoopy100 +5756/-470

22.09.15 10:11

 

Těžko poradit, když kromě svých mír (mám velmi podobné, a zrovna třeba kolové nebo nabírané sukně mi vůbec nesluší, i když bych je nosila moc ráda. Pouzdrovky mi naopak sednou) neuvedete barevný typ, jestli jste zrzka, blondýna, ani barvu šatů…pokud Vám kolové sukně a šaty tohoto typu sluší a cítíte se v nich, tak si je vezměte, Na letní svatbu s obřadem v kostele budou víc než vhodné - lidé jsou schopní přijít do kostela v minišatech a jehlových podpatcích - hlavně si užijte tu svatbu, Ijakožto „nedůležitý host“. V klasických šatech určitě ostudu neuděláte.

MP scully +16443/-5497

21.09.15 21:08

 

Podívala bych se po retro šatech a retro střizích, zvlášť 50. léta by mohla být podle vašeho gusta. A pak buď koupit (ale budete mít s tímto rozdílem v konfekci problém stejný, jako já), nebo nechat ušít, střihy se dají sehnat třeba na modni-strihy.cz, kdyby vám nešila úplná profesionálka. Barvu pak můžete zvolit nějakou jasnou, ale takovou, aby se k ní zas hodila ta černá (možná koupit látku s trochou černého vzoru?). Na rovinu bych radši začala pomalu koukat a pořídila ještě jedny lodičky na nižším podpatku, třeba tělové, aby byly universálnější, pak se budete moct barevně víc „rozšoupnout“

Solathis +17126/-3428

22.09.15 20:09

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama