Šaty na venkovní svatbu

M-K

28.03.14 09:48

Ahoj, prosím o Vaše cenné rady :) v květnu se chystám jako host (přítelkyně svědka) na venkovní svatbu o cca. 70ti hostech. Jde o mojí první venkovní svatbu, takže nemám vůbec tušení jaké šaty zvolit? A jaké boty, doplňky? Všem děkuju.

 

myslím, že nelze moc poradit, protože máme málo informací. bude to na louce, ve stanu, na zahradě, na dvoře, na pláži, v lese? taky záleží, jaký tam bude nábytek (rozuměj židle, protože pokud se bude např. sedět na nařezané kulatině, asi se těžko dají doporučit hedvábné šaty). všeobecně, je-li cokoli mimo zpevněný povrch, je dobré si vzít boty na klínku, abyste se nezapíchla do trávníku nebo do mraveniště. rozhodně je nutné si vzít něco teplého na (pod)večer, i kdy bude krásný den, protože jinak umrznete. v květnu ale spíš nebude moc vedro ani přes den. vzala bych si šaty ke kolenům nebo midi, nic po zem ani nic mini. víc tipů si bez víc informací asi netroufnu dát.

Jiná Realita +245647/-57408

28.03.14 10:26

 

Pokud se rozhodujete mezi přiloženými šaty, tak bych se podle formálnosti svatby rozhodla mezi prvními a druhými, určitě bych nebrala ani jedny z těch fialových. Přijdou mi takové klubové. Jinak bych si vzala šaty v pěkných jarních barvách, klidně s květinovým vzorem nebo třeba krajkou. Přes sebe buď sako nebo pashminu, pokud bude svatba uvolněnější tak klidně i propínací svetřík. Boty na klínku nebo tlustém podpatku.

M-K: Odpověď mi pomohla, děkuji!

AnetaS +107/-34

28.03.14 23:22

 

Nevím jakou máte postavu, ale mě by se líbili nejvíce ty poslední.
Jestli Vám mohu dát radu ze života, tak pokud bude svatba někde na zahradě, kupte si boty na klínku a ne na tenkých podpatcích, kterými sice krásně provzdušníte trávník, ale úplně si je zničíte.

Jirkátor +15907/-4047

31.03.14 07:06

 

Myslím, že s nějakým sáčkem na večer můžete mít v podstatě všechny, ale mně se líbí ty černobílé a modré. Střih těch posledních tyrkysových by možná se sakem nevypadal dobře.

dagur +4064/-805

28.03.14 18:46

 

Nejhezčí mi přijdou ty šedé, pokud na ně máte postavu, jděte do nich. Hezké jsou taky ty květované hned za nimi, sice modelce nahoře divně odstávají, ale to je jen vidět, že lépe sedí plnějším tvarům.

vias +7073/-2108

28.03.14 20:04

 

Nebudu konkrétní, ale obecně: boty takové, aby se vám nezapichovaly podpatky do trávy/štěrku nebo jste neuklouzla po kočičích hlavách a podobně, přizpůsobit terénu. Šaty decentní (nemyslím burku, ale žádný kurví kroj), něco přes ramena a kabelku, do které se vám případně vejde malá petka s vodou, zažila jsem svatbu venku v asi 35°C a věřte, že voda by se hodila. Barvu jaká se vám líbí, třeba sladit s barvou svatby nebo s kravatou/ka­pesníčkem přítele. A hlavně se nestresujte, při vší úctě tam o vás vůbec nepůjde ;-)

ProfZav +1428/-307

31.03.14 21:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit