šaty na zahajovací koncert Pražského jara

hanel

23.03.14 22:01

Ahoj, dostala jsem pozvánku na zahajovací koncert Pražského jara do Obecního domu. Poradíte mi,co se na takovou slávu hodí za šaty ? Jaký styl/délku/barvu byste volily? Jsem poměrně vysoká a vzhledem k aktuálnímu kojení i dost hubená. Vlasy do zrzava, nohy ani výstřih nijak zakrývat nepotřebuji, šaty bez ramínek mi nesluší (a vzhledme k velikosti 75E ani nejsou praktické). Ale zároveň nechci přitahovat pohledy davu.Ze šperků mám v záloze pravý perlový náhrdelník. Manžel vyrazí asi v obleku. Frak se mi zdá je trochu moc. Díky za inspiraci.


Reklama

 

Nejdeme sice přímo na zahajovací koncert, ale na jeho 2. reprízu. Hodlám si vzít malé černé pod kolena s dlouhými krajkovými rukávy a černé doplňky. Loni jsme byli na koncertě v rámci Pražského jara v Rudolfinu, a totéž tam bylo „příliš moc“, takže tady, hádám, to asi bude tak akorát. V dlouhých bych šla (i na tu premiéru) asi jenom kdybych byla nějaká celebrita, což nejsem. Manžel si vezme nejspíš černý oblek a motýlka.

benyka +65542/-18357

24.03.14 11:22

 

Asi bych zvolila přece jen dlouhé šaty, i když ani malé černé by nebyly mimo.
Frak rozhodně JE moc, pro tuhle příležitost raději tmavý oblek nebo případně smoking.

Renee +1413/-151

24.03.14 15:34

 

Na zahajovacím koncertu Pražského jara jsem byla několikrát. K vidění jsou jak koktejlky, tak dlouhé společenské šaty. Eliška Hašková tam má vždy dlouhé společenské šaty, tak bych se řídila podle ní a vzala si rovněž dlouhé a k tomu zvolila vhodné doplňky a účes. Šaty nemusí být nutně černé nebo tmavé, např. již zmiňovanou Elišku H. jsem tam jednou viděla v sytě růžových šatech a jednou v zářivě červených.

vendulael +22980/-2915

24.03.14 08:49

 

Ja jsem na zahajovacim koncerte PJ byla (asi dvakrat?), vzdy v cernych midi. Abych rekla pravdu, je to spis snobska zalezitost, zazitek hezky. Doprovodnym akcim jsem se vzdy vyhla, sedela jsem v lozi. Ani si nevzpominam, co mely ostatni damy na sobe, takze jsem zrejme zapadla, nicim nesokovala, nikoho neokouzlila.

Robena +16488/-2346

24.03.14 10:20

 

Na zahajovacím koncertě jsem byla před pár lety a měla jsem malé černé s výstřihem a lodičky, přes ramena tenký šál, bylo dost teplo. Dlouhé večerní šaty tam neměl skoro nikdo, vzhledem k začátku, myslím, že to začínalo někdy v 7. Jinak si to hezky užijte, mně se to líbilo :)

arw +2223/-669

26.03.14 13:54

 

Jednak se musím přiznat, že vám závidím. Šla bych hned. K vašemu dotazu - protože je hodně obecný - bude to určitě chtít dlouhou toaletu, vyčesané vlasy, vysoké tenké podpatky - zrzavým ženám obvykle sluší zelené a petrolejové odstíny. Taky záleží na vašem rozpočtu. Zadejte si do vyhledavače třeba „long green (blue, black…) dress“ a potom sem můžete dát své návrhy, aby bylo vidět, k čemu inklinujete. Partnerovi vyřiďte, že frak není na tuto příležitost moc.

iga +26697/-5128

24.03.14 08:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama