Šaty pro silnější postavu

Lightshadow

15.07.13 08:15

Ahoj, mám dotaz, potřebovala bych poradit letní šaty na výstavu psů - vystavuji já, je mi 23. Vystavuji společenské plemeno, takže k tomu se mi opravdu džíny nebo tepláky nehodí. V chladnějších dnech chodím v kalhotech/sukni ke kolenům a saku, případně košili a vestičce. Jenže je léto, pár výstav bude i venku a ono potit se v košili a ještě běhat v kruhu není moc příjemné, takže bych chtěla nějaké letní šaty. Velký problém u šatů mám ale s tím, že mám velikost 44 (kalhoty někdy 46 kvůli silným stehnům). Co jsem si zkoušela včera nějaké v obchodech, tak mi to akorát ještě zvětšilo zadek a vypadalo to fakt hrozně. Nejlíp nějaký tip i v jakém kamenném obchodě by se dali sehnat. Představu mám tak do 1500,– (ale samozřejmě levnější budou lepší, protože je velká šance, že po pár výstavách nebudou úplně jako nové - drápky, olizování, atd :D ) Díky moc


Reklama

 

Nevím přesně jakou máte představu, ale zkuste Markse a Spencera, myslím že jejich šaty vypadají docela dobře i ve větších velikostech, jsou kvalitní a teď mají slevy - poměr cena/výkon tam pak vychází velmi dobře.

MP Vera +4022/-780

15.07.13 22:27

 

Tak tohle jsem já řešila asi před 3 měsíci. Potřebovala jsem šaty (vel. 44-46), abych nešla na svatbu kamarádky jako „chudá příbuzná“. Po pátrání v obchodech to dopadlo tak, že jsem koupila látku, vzala Burdu a usedla ke stroji. Pokud máte vyčleněno 1.500, spíše naberte směr ke švadleně, myslím, že vás látka i ušití vyjde levněji.

Slavoj +522/-111

15.07.13 11:49

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama