Šaty se zabudovanou podprsenkou

Ameline

19.06.13 14:32

Zdravím, plánuji si ušít hedvábné šaty na léto, mám lehkou béžovomodrou látku s velkým vzorem. Ráda bych se ale vyhnula nutnosti nosit podprsenku a tak chci zabudovat vnitřní oporu (podprsenky šít umím). Velmi by se mi i líbily šaty bez ramínek, ale nevím, zda bych je nakonec nemusela doplňovat, i když si dost věřím. A tak uvažuji nad střihy. Shledávám totiž velmi frustrující to, že si v létě musím hlídat vylézání spodního prádla a nemám tolik možností. Nosím velikost 32GG. Mohli byste mi navrhnout střihy, které by mi běžné spodní prádlo jinak neumožňovalo?


Reklama

 

Nevím, jestli vám kápnu do noty, ale moje oblíbené letní šaty do velkých veder jsou prádlového střihu. Mírně rozšířené (z jedné délky) ke kolenům, tvarované klasickými záševky, s malým véčkem a dvěma tenkými ramínky. Venkovní ramínko je posunuté směrem k rameni, vnitřní ramínko jde dozadu (blíže ke krku) a tam se kříží s druhým vnitřním. Pod šaty nosím podprsenku, která má tenká ramínka potažená stejnou látkou, jaká je na šatech, a tvoří tak třetí „falešné“ ramínko, uprostřed těch dvou od šatů. Nevím, jestli jsem to dobře vysvětlila, ale tyhle šaty se nosí moc dobře a nic nevylézá ani nepadá.

Zoe +2675/-398

19.06.13 15:04

 

no ja nevim, saty bez raminek na velikost podprsenky 32 GG.....

Karakas +2795/-814

19.06.13 23:08

 

se zabudovanou pdprsenkou si můžete dovolit asi cokoliv, z čeho jinak lezou ramínka - ramínko za krkem, lodičkový výstřih, spadlá ramínka, vůbec žádná ramínka…

z maloměsta +620/-169

19.06.13 18:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama