Semišové sako - půjde zmenšit?

bubijak

14.08.14 09:28

Dobry den,
dostala jsem semisove sako ktere je mi o dve velikosti velke. Sako se mi libi, a rada by ho nosila. Jen nevim zda pujde zmensit? A vyplati se to?
Dekuji za nazory.

 

pokud vám sedí v ramenou, ale je velké přes tělo, tak to šikovná švadlena zvládne. Pokud plavete i v ramenou, hledejte rovnou kouzelnici…

bubijak: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aerofrog +1803/-537

14.08.14 10:08

 

Za tohle vás švadlena prokleje. Nechte si ho na nějaké „tlusté období“, nebo ho pošlete dál, nemá to cenu. Pokud není přešívání vaším hobby, tak to vzdejte.

bubijak: Odpověď mi pomohla, děkuji!

VandaRybna +45201/-20673

14.08.14 11:46

 

Šikovná švadlena zvládne zmenšit i široká ramena, ale rozsah úpravy a cena budou srovnatelné s ušitím nového oděvu. Jestli jste sako dostala nové a jako dárek, snad by šlo vyměnit za menší. Jestli jste ho dostala z druhé ruky od kamarádky, která ho nenosila, bylo by jednodušší si podle něj nechat ušít nové a tohle poslat dál.

bubijak: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Fatabuna +1828/-271

14.08.14 11:27

 

Jsem taky pro, abyste ho poslala dál. Taková úprava by vás pravděpodobně vyšla stejnou cenu jako úplně nové sako. Obzvlášť jestli sako, které jste dostala, není nějaký extra kvalitní kousek, který by vydržel roky, tak se to vůbec nevyplatí…

bubijak: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8724/-1216

14.08.14 14:58

 

Kdyby Vám sedělo v ramenou a bylo pouze široké, tak bych byla pro švadlenu. Ale předpokládám, že Vám nesedí ani v ramenou. Alespoň běžná konfekce je dělaná tak, že o co širší trup, o to širší ramena. A to se obávám, že se Vám finančně nevyplatí. Jako šikovná švadlena zvládne i to, ale jak už tu padlo, možná zjistíte, že Vás vyjde nastejno si nechat ušít sako na míru. Pokud by šlo o nějaké speciální sako či nějakou drahou značku, tak by to bylo něco jiného. Ale zřejmě se bude jednat o sako běžné cenové kategorie ba možná i nějaký levný řetězec. Můžete se zkusit poptat u švadleny, abyste měla představu, kolik by to stálo.

Erinka.X +855/-225

15.08.14 17:49

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Pozor na bambule v Zaře

Zřejmě letos nebude příliš studená zima, a tak se obejdeme bez... Celý článek

Poslední článek:
Podzimní útok pletacích jehel z Fleru

Ruční práce, s láskou pletené autorské svetry z kvalitní vlny... to... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit