Širší pohodlné lodičky

Lata

06.05.14 09:33

Hezký den, již dlouho hledám opravdu pohodlné lodičky na nižším/středně vysokém podpadku(pokud možno s páskem přes nárt). Můj problém je v tom, že mám širší nohu, která se nevejde do běžných bot. I když jsem si koupila širší kožené kvalitní boty, tak je nevytáhnu do té míry, aby mi seděly. Na malíčcích u nohou mám už téměř mozoly. Nemáte náhodou nějaký tip na obchod, kde by širší modely prodávali? Díky za rady.


Reklama

 

Mám dobrou zkušenost s lodičkami od ara shoes. Mají více typů šířek - kupuji si G a H. Mají i výběr co se týče výšky podpatku. S nižším podpatkem vydržím v pohodě celý den a to mám potíže s klenbou i kyčlemi.

Lata: Odpověď mi pomohla, děkuji!

dorotheaD +115/-31

06.05.14 14:04

 

Na nohu šířky „G“ a „H“ mívalo velký výběr Deichmann a Humanic. Zkuste se poptat v obchodech přímo na tyhle šíře, výběr bude mít určitě i Rieker, Högl, Seibel, Salamander.

Lata: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9420/-3308

06.05.14 11:43

 

Mám několik „H“ od Baťy na nižším podpatku, bohužel se mi zdá, že je mívají jen občas. Ale když na ně narazím, většinou je koupím a jsem moc spokojená.

Lata: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Matesa_md +33/-2

06.05.14 12:40

 

pokud nakupujete i online, tak levné a vizuálně poměrně hezké boty na širokou nohu má newlook.co.uk. já tam mám vždycky problém, že když se mi něco líbí, je to zaručeně wide fit :D, který je mi široký (i když sama mám poměrně dost širokou nohu).

Lata: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jiná Realita +245708/-57415

06.05.14 17:15

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty z H&M pomáhají čistit pláže od odpadků

Už delší dobu se snaží H&M posilovat svůj společenský kredit... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Nadpřirozené schopnosti módních blogerek

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Všimli jste si, že se i ty nejlepší blogerky podepisují na fotkách... Celý článek


Reklama