školní ples a malá holka opraveno

Chae_von_Cocaine

18.01.13 14:58

Zdravím. Byla jsem upozorněna, že mám špatně popsanou postavu v otázce předešlé, kde jsem se ptala na šaty na školní ples. Tak tedy, přikládám znova stejnou fotku, jinou celé postavy bohužel nemám, jen se budu snažit popsat se lépe. Mám bledou kůži, na tváři a ramenou pihy, vlasy zrzavé. Typ postavy nevím kam zařadit, mám docela krátké nohy, širší ramena, boky ani moc ne, prsa C, pas nejspíš jo, (zasílám fotky trupu)


Reklama

 

To jsem Vás „zdrbala“ já :-)

K zrzavým vlasům a pihám se mi strašně líbí láhvově zelená nebo tmavě fialová, možná někdo bude namítat, že je to ohrané, ale tyhle barvy prostě zrzkám sedí. Střih si myslím pořád, že by Vám sedl, ten co jsem dala v prvním dotazu (jen ve výše zmíněné barvě)
Z nabídky řetězců jsem zkusila něco zajímavého najít, ale moc totho není:
Marks&Spencer

nebo eventuelně tyto

Next

pak něco z eshopů:
http://www.dressit.cz/…aty-07120804
nebo
http://www.plesovesaty.com/…y-cl3011.htm
nebo
 http://www.happyfashion.cz/…r-p-772.html

Myslím že pro představu stačí… vybírejte šaty, které „mají pas“ (tzn. ne přestřižené pod prsy a pak volně puštěné), doporučuji šaty alespoň s jedním ramínkem (ne korzet, mohl by Vám padat) a délku těsně nad kolena.
Držím palce ať něco objevíte.

ajuna +1890/-264

18.01.13 16:08

 

Jak psala Ajuna, lahvově zelená, fialová, ale také modrá, ať už světlá, sytá nebo tmavá, zlatá je na zrzkách taky moc hezká… Jste asi mladá, takže šaty klidně kratší, ale ne aby zas spodek vypadal jako pásek… A opět souhlas s ajuna, šaty, co udělají pas.

Kateff +1403/-521

18.01.13 23:20

 

Výše posazený pas vám prodlouží nohy, takže ten, a hlavně rozhodně shánějte šaty, které nějaký pas mají. Někdy mají lidi, co nejsou 100% spokojeni se svou postavou, tendenci balit se do volných pytlů, čímž si ovšem zpravidla vůbec nepomůžou. A kdybych se mohla přimluvit, tak si neberte zelenou, říká se sice, že zrzkám sluší, ale je to strašně ohraná „kombinace“, která se mi navíc vůbec nelíbí. Fialová nebo modrá znějí líp.

prettywoman +538/-158

19.01.13 00:49

 

Na Vaši postavu bych doporučila šaty empírového střihu, nebo šaty s výše posazeným pasem. Tyto střihy Vám krásně prodlouží nohy. Na školní ples se jistě hodí i karatší šaty, já přikládám inspiraci do budoucna, např. na nějaké společensky významnější plesy.

Esmee +88395/-21968

18.01.13 16:08

 

Se vším musím souhlasit, ale podle fotky nemáte ani moc extra výrazný pas a rozhodně ne prsa velikosti C, proto bych radila něco přestřiženého, ať už pod prsy nebo v ůrovni pupku, protože vám to postavu výrazně zženští.
(tyhle jsou jednoduché a můžete je nosit i za 10 let) co tyhle?

babakoko +2175/-666

19.01.13 11:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama