Slušné oblečení do školy

Uživatelka z Formspring

11.04.12 15:28

Ahoj! Můžeš mi doporučit něco elegantního a slušného do školy (VŠ), co by bylo pohodlné, ale přitom tak nějak společenské? Kluci to vyřeší společenskými kalhotami a svetrem, z pod kterého vykukuje límec košile, ale jaké možnosti má v tomto případě žena?

 

Vcelku stejné :) „Slušné“ kalhoty (ne z denimu a spíš nedžínový střih, barva a materiál už pak záleží na počasí a osobních preferencích), halenku nebo dámskou košili, na ni může být klidně svetr nebo pletená vesta. Je to poněkud usedlejší kombinace, ve spojení se šikovným nalíčením a ženskost zdůrazňujícím účesem ovšem může být naopak velmi sexy. Jestli to není vhodný styl pro tebe, tak bych volila blejzr (sáčko) nebo kardigan. Celek vyzní podle toho, jak zvolíš barvy, střihy a doplňky. Projmuté sáčko je ženštější než volné, můžeš si vzít nápadnější náušnice nebo náhrdelník, kalhoty můžou být v neutrální barvě, ale i barevné, boty na různě vysokém podpatku…

Ada Pekelná +20810/-7816

11.04.12 16:01

 

U nás hodně lidí chodí v tmavém oblečení, a myslí si že kdy začnou nosit barvy, budou vypadat jako kdyby utekli z blázince. CO zkusit kalhoty, sako, „netričkoidní“ halenku, všechno jednoduchý střih, ale kvalitně a barevně. Např. „The Sartorialist“: 

Cuckyna +1449/-284

15.04.12 09:42

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Pozor na bambule v Zaře

Zřejmě letos nebude příliš studená zima, a tak se obejdeme bez... Celý článek

Poslední článek:
Boty do sychravého počasí: hadí vzory, krajky a špičaté polobotky

Při výběru bot svádíme věčnou válku. Chceme praktickou univerzální... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit