šperk, líčení, účes?

Deefor

27.12.14 16:27

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, co byste mi poradily k těmto maturitním šatům. Jsem snědá, tmavé oči, tmavé vlasy a hubená. Účes jsem si myslela nějaký vyčesaný, protože mají šaty krásně vykrojená záda,ale mohly byste mi poslat nějaké odkazy třeba na youtube a aby byly snadné a efektní. Bude mi jej dělat maminka. Tápu také ve špercích. Šaty mají na sobě korálky - zlaté kytky, tak aby se to netlouklo. Co pouze dlouhé náušnice? Pošlete mi prosím přímo fotografie toho co byste si představovaly pokud možno. A líčení? Zvažuji výraznou rtěnku a jen řasenku či černé linky. Myslíte, že se to hodí?
Předem mnohokrát děkuji.

 

Pokial chcete mat vycesane vlasy, ako sperk by som zvolila bud vyraznejsie nausnice:

alebo decentnejsie nausnice a celenku/sponu do vlasov:Styl sperkov sa snazte zladit co najblizsie k stylu zdobenia na satach.

K tomu by som si predstavovala dymove licenie oci (napr. v hnedo-bezovych/zlatych odtienoch) a tlmenejsiu rtenku. Nieco taketo: 

Uces by sa mi tomu pacil nejaky podobny ako na vyssie uvedenych obrazkoch. Tutorialov pod heslami braided/roman­tic/messy updo tutorial najdete na youtube nespocetne mnozstvo :)

Divozienka +473/-279

27.12.14 18:35

 

s doplňky souhlasím, líčení ke snědé pleti a tmavým vlasům - je úplně postačující řasenka, linky, jen pokud je umíte namalovat, dají se s nimi otevřít oči, ale jen na horní víčko. S tou výraznou rtěnkou bych byla opatrná, ke snědé pleti a barvě šatů bych volila něco jemnějšího, hlavně ne sytě červenou, ta vypadá pěkně ke světlé pleti, na snědé by to mohlo vypadat moc tvrdě.

motiva +1206/-262

27.12.14 21:06

 

Hvězdy obvykle volí k nude a krémovým šatům buď jeden výrazný šperk - ve vašem případě by to byly náušnice, anebo méně výrazné náušnice a náramek. Občas i výrazný barevný náhrdelník, ale to by se k vašim šatům hodilo méně, než výrazné náušnice. Inspirace z červeného koberce zde (některé dámy jsou tam také tmavovlasé a snědé): https://www.google.cz/search?…

Hezké účesy i s návody najdete tady: https://www.google.cz/search?…

Větší perlové náušnice rozhodně nic nezkazí. Pokud nechcete perly, může být i zlatá třeba v kombinaci s průhlednými nebo zirkony v šampaňské barvě.

Černé linky a výrazná rtěnka určitě úplně stačí, ale ujistěte se, že budete mít dokonalý podklad (aspoň v případě, že nemáte naprosto ukázkovou pleť). Výrazná rtěnka nevypadá vůbec dobře, když člověk odflákne podklad. Každá nedokonalost je pak dvakrát tak vidět.

andiedvorakova +8728/-1218

28.12.14 13:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit