Společenský klobouček

Mydirection

15.01.13 21:15

Ahoj,

mám jen takový dotaz :D
je možné nosit tyto kloboučky i na plesy? Já ho měla zatím jen na Velké Pardubické, tak nechci udělat faux pas :D díky :)


Reklama

 

Klobouček je krásný, ale nechala byh jeho využití pouze na společenské události typu svatby, křtiny, dostihy či vormálnější oslavy. Na klasické plesy dle mého vhodný není.

irene_adler +617/-150

16.01.13 09:03

 

Jen Váš věk omlouvá tento dotaz - ples je příležitost, které se dáma účastní zásadně bez pokrývky hlavy.

Betty J. +32590/-3888

16.01.13 10:40

 

Společenské konvence v tomto ohledu neznám, ale když se takovýmito kloboučky hemží královské svatby, tak snad nebudou jen na dostihy :) Nicméně se můžete spolehnout, že v něm na plese přitáhnete hodně pozornosti a patrně ne vždy pouze pozitivní. Je na vás, jestli vám to tak vyhovuje - ať pak nejste zbytečně nervózní.

prettywoman +538/-158

16.01.13 02:00

 

Myslím, že záleží na šatech a na účesu. K jedněm může být božský, k jiným vypadat jako pěst na oko… Jenom bych volila určitě model bez síťky. Síťku si umím představit spíše tedy k malým večerním.

Danielle.Warheit +5524/-1788

16.01.13 10:39

 

Propadla jsem nedávno jejich kouzlu, takže jsem si jeden krásný pořídila… A jelikož mám ráda extravaganci, vyrazila jsem s ním „do normálního provozu“ :-D Samozřejmě jsem k němu sladila i celý model, bylo to takové celé alá 40. léta. Po zkušenosti s tím mohu říct, že to budí dost pozdvižení - všichni, ale opravdu všichni koukají, proto souhlasím s prettywoman - je to spíše pro odvážnější jedince, ačkoli je to nádherné, tak je tu spousta lidí, kterým se to líbit nebude a budete hodně probíraná… Já neustále slyšela polohlasné narážky: „Co to má na hlavě?“
Co se týče mě, vzala bych si to i na ples, není to pokrývka hlavy jako taková ale spíše vlasový doplněk. Dělají i menší verze (asi poloviční než to na obrázku) a čelenky (ze stejného materiálu jako na obrázku), u těch bych se už vůbec nerozpakovala, si je na ples vzít.

Jinak fascinátory a koktejlové kloboučky má ráda i blogerka Ina, můžete kouknout, ona se také nebojí to běžně nosit:

http://ina-tina.blogspot.cz/…howroom.html
http://ina-tina.blogspot.cz/…-shower.html

Minion +1159/-264

17.01.13 01:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama