Srdíčkové šaty

LeMoustache

14.09.14 18:15

Dobrý den, chtěla bych si objednat přes internet šaty, které mají srdíčkový tvar korzetu. Bojím se, že mi nebudou padnout a nebudou mi slušet, protože mám malá prsa. Jaký je Váš názor?
(Zde je odkaz na šaty )
Předem děkuji za odpověď.


Reklama

 

Jsou-li ze stránky DHgate.com, pak bych nad tím velmi uvažovala, ne protože by vám nemusely padnout (téměř na 100 % vám nepadnou, jak by měly, takže úprava bude nutná, pokud nechcete, aby vám to klouzalo, kam nemá), ale protože to bude mizerná kvalita. Jedná se o čínskou velkovýrobu. Takže fotky jsou nádherné, ale realita krutá. Posuďte sama, jestli by nebylo lepší obejít půjčovny, zda podobné šaty nemají k půjčení, anebo si je případně nechat ušít podle tohoto vzoru, pokud na to máte finance. Dát 3 000 za něco, co bude tak řvát tržnicí, že si to nakonec stejně asi nevezmete (a ani nemáte jistotu, že to skutečně dorazí - s Číňany pak není lehká domluva a leckdy peníze nevrátí vůbec, či jen část), je velká škoda. Jinak tento tvar „korzetu“ mít klidně můžete, naopak se mi zdá, že menšímu poprsí sedí a sluší lépe, protože velké poprsí potřebuje větší podpěru (tedy korzet skutečný), aby se v tom nesunulo dolů. Občas to vypadá až vulgárně. Navíc si tam můžete nechat všít podprsenku s malými vycpávkami, pokud byste se tak cítila lépe :) Takže já jsem klidně za tento střih šatů, jen bych ho donesla švadleně. Ať nejste zklamaná.

LeMoustache: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8735/-1219

14.09.14 18:43

 

Stran slušivosti těžko soudit, ale nepadnou Vám zcela jistě - tohle musíte mít ušité na míru (a tím myslím takový ten zdlouhavý proces s alespoň dvěma zkouškami u švadleny).

Betty J. +32590/-3889

14.09.14 18:20

 

Andiedvorakova ma pravdu. Zrovna ted jsem se snazila neco vratit do Ciny a trvalo mi 20 dni a 15 e-mailu, nez mi dali adresu, kam to vybec poslat.
Saty jsou krasne, ale oni siji „podobne“ saty jako jsou na fotce, misto koralku je posiji flitry, material nebude tak jemny a barva trochu jina … a date 1000 Kc svadlene, aby tak korzet zuzila a saty zkratila.

Nick371 +651/-101

14.09.14 19:53

 

U takovéhoto typu šatů bych se, u nákupu bez vyzkoušení, bál nejen toho, že mi nepadnou, ale i toho, že mi budou padat. S velikostí poprsí to nemá až tak moc společného, tyto šaty Vám mají držet hlavně v pase.
Asi bych hledal dál.

Jirkátor +16084/-4090

15.09.14 06:56

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama