Střih kalhot do práce

Janan323

30.05.14 09:05

Hezký den všem! Chtěla bych se s vámi poradit ohledně kalhot. Protože mi nevyhovuje příliš konfekce letních kalhot, která je běžně k dostání, rozhodla jsem si jedny nechat ušít. Už mám krásnou, lehkou, nemačkavou světlešedou látku (skoro kostýmovka) i šikovnou krejčovou. Od vás dam bych potřebovala poradit se střihem. Jedná se o kalhoty do práce, ovšem v práci nemáme stanovený žádný dress code. Já osobně se snažím chodit oblečená spíše formálně. Rozhodně bych si nevzala v létě kraťasy, nebo sportovní tílko.
Preferovala bych rovný střih, protože ten sluší každé postavě. Ale mám obavy, aby kalhoty nebyly příliš usedlé, ráda bych, aby byly něčím zajímavé. Líbí se mi takové, jako jsou na obrázku. Střihem určitě. Je to taková klasika…
Je mi 25, jsem malé postavy (sotva 160 cm), mám poměrně štíhlé nohy a žádný velký zadek (ale přece jen se více blížím slovanské postavě než modelkám). Pro ilustraci vám přidávám dvě fotky své postavy (lepší jsem nenašla). Nechci vypadat jako stará-mladá a mám obavy, že jednoduchý rovný střih kalhot tomu bude nahrávat…
Děkuji vám předem za rady a odpovědi. Jakýkoliv nápad vítám :-)


Reklama

 

Držela bych se střihu z Vašeho obrázku,s ním nemůžete šlápnout vedle.Rozhodně si nechte udělat i poutka na úzký pásek, to bude vypadat dobře.Vzadu bych si představila kapsy,myslím se jim říká výpustkové.Tento typ kalhot se mi moc líbí s košilí,sáčkem,pod­patky,ovšem těch variant je hodně.

Janan323: Odpověď mi pomohla, děkuji!

megisek 1 +1166/-302

31.05.14 10:48

 

Mně se do práce líbí kalhoty, které jsou no bocích a zadku úzké a směrem dolů jdou buď rovně nebo se rozšiřují. Něco jako na obrázcích.

Janan323: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Baara +388/-63

30.05.14 12:51

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

ERDEM uzavřel spolupráci s řetězcem H&M

Kolekce bude dostupná od 2. listopadu 2017. Erdem Moralioglu je... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Nezapomenutelné filmové kostýmy

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Ve slavných filmech vždy najdete také výjimečné šaty. Mezi ty... Celý článek


Reklama