svatba - šaty pro svědkyni

SeaSun

27.01.14 23:27

Zdravím Pekelnice, šaty pro nevěstu (můj minulý dotaz) jsem už vyřešila a zbývá mi ještě sehnat šaty pro sebe. Barevné ladění bude „tyrkysová“. Svatba se koná v zámecké kapli v létě. Ráda bych na hlavu jednoduchý fascinátor - jako na obrázku. Pokud máte chvilku a nápad, hoďte mi se pár návrhů na šaty. Mám dlouhé tmavé vlasy, 175cm, vel 40-42 - takže nic pro úplné hubeňoury, ale postavu mám symerickou. Prosila bych hlavně odkazy na e-shopy. Už jsem tomu věnovala pár hodin a zatím jsem nic zajímavého a vhodného nenašla.
 Díky!

 

Já bych doporučila chvilku počkat, až příjdou do obchodů jarní a letní kolekce - tam bude šatů dost a dost. Píšete, že svatba je v létě, takže máte ještě čas. Já a moje družičky taky čekáme :)

SkyP +2562/-697

28.01.14 13:03

 

Závisí na tom, jaké šaty si představujete, pouzdrové? Mně by se líbilo třeba toto a do kaple bych ramena přehodila nějakým lehkým šálem, abych nepobuřovala.

tady
vůbec Karen Millen má hezké věci i když jsou trošku dražší. Karen Millen
pak jsem si zamilovala spoustu šatů odtud LYST
Jinak fascinátor je dosti výrazný a pokud byste netrvala na šatech, klidně bych zvolila i bílou halenku v kombinaci s tyrkysovou sukní.
Napadá mě ještě jedna možnost - zkusit zabrousit do salonů a šaty si půjčit/koupit tam - ostatně by měly být na společenské události vybaveni nejlépe ADINA No, snad jsem pomohla alespoň trochu.Hodně štěstí při hledání :)

Ravenna +549/-132

28.01.14 12:56

 

Mne by sa s takymto fascinatorom pacili saty s kvetinovou potlacou, zaujimavym vzorom alebo detailom v tyrkysovej farbe, napr " 1 ":http://floraldress.files.wordpress.com/…ay-dress.jpg?… , " 2 ":http://www.modcloth.com/…ss-in-forest " 3 ":http://www.modcloth.com/…-party-dress " 4 ":http://www.modcloth.com/…lowers-dress " 5 ":http://www.modcloth.com/…ress-in-teal
Pripadne nieco v svetlejsich odtienoch (ladene ton v tone s fascinatorom): " 1 ":http://www.modcloth.com/…ress-in-mint " 2 ":http://www.modcloth.com/…afloat-dress " 3 ":http://www.modcloth.com/…elcome-dress

Divozienka +473/-279

29.01.14 23:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Donna Karan na své knižní cestě

Chvíli před Ditinou knížkou vyšla na podzim u téhož nakladatelství... Celý článek

Poslední článek:
Řetězce bez vlastních nápadů. Okrádají návrháře?

Pamatujete na slavnou scénu s modrým páskem z Ďábel nosí Pradu?... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit