svatba - šaty pro svědkyni

SeaSun

27.01.14 23:27

Zdravím Pekelnice, šaty pro nevěstu (můj minulý dotaz) jsem už vyřešila a zbývá mi ještě sehnat šaty pro sebe. Barevné ladění bude „tyrkysová“. Svatba se koná v zámecké kapli v létě. Ráda bych na hlavu jednoduchý fascinátor - jako na obrázku. Pokud máte chvilku a nápad, hoďte mi se pár návrhů na šaty. Mám dlouhé tmavé vlasy, 175cm, vel 40-42 - takže nic pro úplné hubeňoury, ale postavu mám symerickou. Prosila bych hlavně odkazy na e-shopy. Už jsem tomu věnovala pár hodin a zatím jsem nic zajímavého a vhodného nenašla.
 Díky!


Reklama

 

Já bych doporučila chvilku počkat, až příjdou do obchodů jarní a letní kolekce - tam bude šatů dost a dost. Píšete, že svatba je v létě, takže máte ještě čas. Já a moje družičky taky čekáme :)

SkyP +2562/-698

28.01.14 13:03

 

Závisí na tom, jaké šaty si představujete, pouzdrové? Mně by se líbilo třeba toto a do kaple bych ramena přehodila nějakým lehkým šálem, abych nepobuřovala.

tady
vůbec Karen Millen má hezké věci i když jsou trošku dražší. Karen Millen
pak jsem si zamilovala spoustu šatů odtud LYST
Jinak fascinátor je dosti výrazný a pokud byste netrvala na šatech, klidně bych zvolila i bílou halenku v kombinaci s tyrkysovou sukní.
Napadá mě ještě jedna možnost - zkusit zabrousit do salonů a šaty si půjčit/koupit tam - ostatně by měly být na společenské události vybaveni nejlépe ADINA No, snad jsem pomohla alespoň trochu.Hodně štěstí při hledání :)

Ravenna +549/-133

28.01.14 12:56

 

Mne by sa s takymto fascinatorom pacili saty s kvetinovou potlacou, zaujimavym vzorom alebo detailom v tyrkysovej farbe, napr " 1 ":http://floraldress.files.wordpress.com/…ay-dress.jpg?… , " 2 ":http://www.modcloth.com/…ss-in-forest " 3 ":http://www.modcloth.com/…-party-dress " 4 ":http://www.modcloth.com/…lowers-dress " 5 ":http://www.modcloth.com/…ress-in-teal
Pripadne nieco v svetlejsich odtienoch (ladene ton v tone s fascinatorom): " 1 ":http://www.modcloth.com/…ress-in-mint " 2 ":http://www.modcloth.com/…afloat-dress " 3 ":http://www.modcloth.com/…elcome-dress

Divozienka +474/-279

29.01.14 23:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama