Svatební šaty - jaká látka + malá postava

johanka_hanka

26.05.15 18:34

Dobrý den,
vyhlédla jsem si na svatební podzimní den tyto šaty - nechci žádné šlehačky ale lehkou eleganci, svatba bude na louce, takže bych chtěla na stuhu pod prsy květinu místo stříbrné aplikace a lehký hippies účes s květy.
Nevím jen, zda jsou šaty vhodné - měřím jen 165 cm,
a také nevím jakou látku na ně koupit - satén a tyl? Nebo něco jiného?
 Děkuji


Reklama

 

Vybrala jste si hezký střih šatů, ale je u něj velmi důležitý výběr kvalitního materiálu. Nejlépe, když dojdete za krejčovou a domluvíte se s ní. Počítejte s tím, že kvalitní krajka stojí dost peněz, běžná cena je od 1500/m až do asi 4000/m, jsou i dražší krajky. Na živůtek budete potřebovat asi metr krajky s oboustrannými obloučky, pod ní bych dala jako podklad dyšes a podšívku, na sukni ještě jemný tyl v několika vrstvách /minimálně čtyři/ a speciální tyl na zadní díl.
S výškou postavy si nedělejte starosti, střih vám bude slušet. Abyste si opticky prodloužila nohy, můžete pásek dát o pár cm nad pas, ale je třeba to vyzkoušet na postavě. Vlečku bych nedělala, při svatbě na louce byste ji měla hned ucouranou a špinavou.
Více případně SZ.

Linie +17736/-3120

26.05.15 18:47

 

Vůbec nejste malé postavy, měřím taky 165 a svoji výšku považuji za střední :-). Vážně, tohoto střihu bych se nebála, rizikové jsou např. modely s úzkou sukní, která se rozšiřuje těsně nad koleny, ale takové se mi stejně nelíbí. Co se týče materiálu a vlečky, souhlasím s Linií.

dagur +4207/-839

26.05.15 21:20

 

Jsou nádherné!!!!!!!!

paviocko +476/-87

27.05.15 09:50

 

videla som ich naživo min. sobotu, v páse bola šedá šerpa. Tá krajka je cvernová, trošku blbo sedela, na niektorých miestach to odúvalo, vlečku si nevestička dala skrátiť, vadila pri pohybe. na obrázku sú nádherné, no ked som ich videla, nekúpila by som si ich. Neboli škaredé, nevesta bola krásna, ale nebolo to to pravé orechové. nevesta mala cca 165 cm, čo sa výšky týkalo, bolo to celkom ok, sedia aj nižšej postave.

AndreykaJ +2243/-437

27.05.15 22:06

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama