Svatební šaty po čtyřicítce

divkavmodrem

07.07.12 14:31

Prosím, zkuste doporučit vhodné svatební šaty pro nevěstu. Jedná se o druhý sňatek, spíše civilní a prostý. Jsem drobnější postavy, trochu prostornější pozadí, letní typ, mám ráda elegantní, výrazně ženskou modu, jsem trochu konzervativní. Roční období nejspíše podzim, září. Děkuji.

 

jesli mate jen prostornejsi pozadi, tak zkuste sehnat svetle pouzdrove saty ke kolenum, k nim treba nude lodicky (bile lodicky se hodi jen k dlouhym svatebnim satum, v nichz nejsou videt) a jestli jste odvaznejsi, tak to doplnte fascinatorem a jemnymi sperky. predstavovala bych si to zhruba takhle:

razorblade +33048/-14045

07.07.12 18:56

 

Nafoťe sa. V jednoduchých rovných nohaviciach,hoci aj rifliach a obyčajnom tričku. Na posúdenie postavy. Priestranejšie pozadie može predstavovať Halina Pawlovska,ale rovnako dobre aj Jenifer Lopez. Vložte k tomu aspoň jednu fotku šiat,ktorú považujete za výrazne ženskú a elegantnú,pre predstavu ostatným,čo sa Vám páči. Skúste to znova založením témy na Fóre,alebo trebárs v rubrike Pokec. Ak bude požiadavka konkretnejšia určite sa niekto nájde,kto Vám dá tip.

gulietta +17204/-5736

07.07.12 17:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit