Světle modré šaty doplňky - svatba

snehurka4

15.03.15 18:47

Ahojte, poraďte co za doplňky k těmto šatům. Za 2 týdny jdu na svatbu a jelikož nebude moc velké teplo tak nevím co k nim. Přemýšlela jsem nad botama viz foto. Máte nějaké tipy i na psaníčko?
A čím zakrýt ramena? šátek?
Děkuji za všechny tipy :)


Reklama

 

Podľa mna sú topánky moc ťažké k takýmto šatám, skor nejaké remienkové sandálky, strieborné napríklad. Na ramená pri tomto počasí niečo teplejšie, ale k tomu materiálu vhodné. Ja by som si tie šaty na toto ročné obdobie na svatbu nevzala.

AndreykaJ +2243/-437

15.03.15 21:06

 

Ty šaty jsou pěkné. Problém je v tom, že je to přesně ten druh šatů, přes které sáčko vypadá jako z jiné planety. Je moc těžké a celkově se k tomu nehodí. Vždycky to bude vypadat ne jako záměr, ale jako že vám až později došlo, že asi zmrznete a něco jste si holt vzít musela. Šaty jsou vyloženě letní. Proto taky budou vždycky nejlépe vypadat samotné, bez zakrytí. Ta pašmína by pravděpodobně pomohla, ale pravá pašmína vás pravděpodobně vyjde na víc než šaty s delším rukávem, případně nějaké šaty, ke kterým to sáčko sedne. Barva bot je ok, ale je fakt, že lépe by vypadaly nějaké jemnější, méně těžké. Pokud ale jiné shánět nechcete nebo nemůžete, tak myslím, že se snesou.

andiedvorakova +8735/-1219

16.03.15 13:12

 

Ty boty by k nim byly hezké. Na zakrytí Vám šátek asi stačit nebude, takové teplo asi ještě nebude, i nějaká větší pašmína by se uplatnila až tak od 16 stupňů, jinak bych volila sáčko nebo propínací svetřík či pletené bolerko (ale jednoduchý, bez volánů a ozdob, šaty už jsou ozdobené dost). Není sice až tak slavnostní jako sáčko, ale šaty jsou slavnostní dost a nejdete za svědka (asi), takže bych si hlavu nelámala.

vias +7207/-2126

15.03.15 20:47

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama