Tamaris - povolí kožené boty?

Amun

23.08.14 11:24

Ahoj. Koupila jsem si kožené sandále od Tamaris, byly pohodlné a měkké. Nesehnala jsem jejich obrázek, ale pro ilustraci je ta pata plná jako u bot na fotce. Po jedné vycházce mi zcela sedřely patu. Je to kůže, myslíte, že to povolí a změkne? Případně jak? Pomůže mi na to nějaký sprej či impregnace? Jdou vůbec boty z podobného důvodu vrátit? Díky moc.

 

Kožené boty jako takové se vždy vytáhnou a poddají se tvaru chodidla. Jen si nejsem jistá, zda povolí zrovna ta pata. V takových botách má chodidlo tendenci sjíždět dolů. Vrátit z tohoto důvodu bohužel nejdou, navíc jsou už nošené. A obávám se, že ani při reklamaci byste neuspěla. Pokud by boty nepovolily, zkusila bych koupit patičky do bot (ať už kožené či silikonové). Mohlo by to pomoct, aby se Vám pata neodírala.

Erinka.X +855/-225

23.08.14 18:57

 

Od Tamaris mám jen jedny boty , klasické lodičky. Po čtvrtém nošení povolily tak, že jsem je už nemohla nosit - vyzouvaly se. Myslím tedy, až se vám pata zahojí, zkuste si je znova vzít a mělo by to být už dobré. Každá kůže povolí a přizpůsobí se noze - právě ten „lem“ boty, který většinou dře. Pro jistotu bych si koupila sprej na roztažení, stojí cca 80 Kč a mít ho doma se neztratí (mají v každé obuvi).

Amun: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Harmonika +3100/-463

23.08.14 16:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit