Tipy na klenutou obuv, která nevypadá "důchodcovsky":-)

Shevaun

17.05.13 07:36

Ahoj, včera jsem byla na chirurgii, kde mi diagnostikovali frakturu krčku III. metatarzu, která se již hojí (3 týdny jsem se domnívala, že je noha jen naražená), lékař mě dost vyplísnil za boty - měla jsem kožené pantofle od Tamarisu na menším klínku, což chápu:-). A důrazně mi doporučil, ať si pořídím boty, kdy bude pořádně vypracovaná klenba. Chci se zeptat, jestli nemáte tip na „zdravotní“ boty, které nevypadají jako pro moji babičku (85 let)? Je mi 28. Včera jsem prošla zdravotnické botřeby u nás na maloměstě, bot mají dost, ale vzhledově nic moc. Předem díky za rady:-)! (PS: vlastním i několikery boty typu Rieker, ale nejsem si jistá, jestli je to pro mojí polámenou tlapku to pravé ořechové=)).


Reklama

 

Já bych Vám doporučila spíše než kupovat nový botník, nechat si udělat ortopedické vložky do bot na míru (v ortopedických pomůckách - třeba v těch našich je děsně milá paní a dokáže výborně poradit). Jsou dražší než univerzální (ale když si zajdete k lékaři, jednou za rok je z části nebo tak hradí pojišťovna). Udělají Vám vložky přímo na míru a ty pak dáváte do bot, které máte. Jinak co se týče kvalitní boty, která by měla podporu klenby, zkuste se podívat po scholl, medicus atd. ale mám obavy, že nic super moderního neseženete. Jinak ještě pak ecco, ti se snaží také dělat většinu bot v tomto duchu. Ale já bych Vám opravdu doporučila ty vložky.

ajuna +1890/-264

17.05.13 09:18

 

Na Vašem místě bych asi potrápila Google výrazem „orthopedic women's shoes“ a porozhlídla se na zahraničních eshopech. Nabídka v Česku je příšerná, sama jsem řešila podobný problém, když jsem hledala zdravotní, ale pěkné boty na doma. Nemožné!

Sicilianwidow +6288/-1280

17.05.13 15:06

 

Podívejte se na netu a nebo i v lékárně po botičkách santé, eventuelně riekr…

LinkaK +122/-29

17.05.13 21:42

 

Ja nakupuju tady http://www.zdravotniboty.cz. Jsou sice příšerně drahé, ale chodí se v nich báječně a jsou rozhodně na několik let. Jedny Footprints mám už asi 5 rok a vypadají pořád dobře.
Hodně štěstí!

eveli +0/-0

22.05.13 19:55

 

Nechat si udělat hezké vložky s koženým povrchem a oboustrannou izolepou nalepit do lodiček s nízkým podpatkem. Co se týče lepení, doporučuju nalepit hlavně tu stranu, která leze nahoru po vnitřní stěně boty, aby tam vložka nevykukovala. Zatím jsem taky bohužel nenarazila na obchod, kde by prodávali hezké boty s tvarovanou stélkou.

Nosfi +351/-137

17.05.13 15:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama