Top k tylové sukni na svatbu

kristy82

14.04.15 11:49

Prosím poraďte, jaký top si nejlépe vzít (a kde koupit v Brně) k vínové tylovce s černými puntíky. Předpokládám, že barva asi nejlépe černá a jelikož je to na svatbu, chtělo by to něco „honosnějšího“, krajka? Moc se mi líbí baletní trika, ale obyč bavlněné se na svatbu nehodí a luxusnější jsem našla akorát v tanečních potřebách, a to jednak drahé a druhak na objednávku a na to už nemám čas, svatba je přístí týden. Jinak co se týká bot, plánuji klasiku, černé lodičky. A klidně dejte tip i jak obléct partnera (oblek má černý) :) Přikládám foto sukně a díky.

 

Mozna byste mohla zkusit neco podobneho, jako tento top. Klidne i bez tech puntiku, ty uz jsou tam spis navic.

MP_kosatka +5555/-1437

14.04.15 15:39

 

Asi bych taky volila černé, i když by nemuselo být. Napadlo mě lepší triko nebo halenka v Pietru Filipi (ceny vyšší), nebo se podívejte do Orsay, tam většinou mívají jakási lepší trička třeba s tylovou nebo krajkovou vsadkou, zkuste další běžné řetězce. Celokrajkové bych k tomu nedávala, nechte vyniknout puntík na tylu - takže spíš hladké, jemné, nepřezdobené, případně s tou průhlednou vsadkou nebo i halenku s malým límečkem.
Doporučuji vypravit se na nákup se sukní, abyste to vyzkoušela, jak to vypadá v kombinaci. Některé věci mě na věšáku ani nezaujmou, jiné jsou naopak hezčí jen na věšáku. :-)
Partner by mohl mít kravatu do vínova nebo v tónech, které by ladily s Vaší sukní, košili bílou, smetanovou nebo s nádechem do růžova, pokud mu nevadí.

JarkaJ +4532/-973

14.04.15 13:06

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Řetězce bez vlastních nápadů. Okrádají návrháře?

Pamatujete na slavnou scénu s modrým páskem z Ďábel nosí Pradu?... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit