Trenčkot zapnutý ke krku

helenkka

01.09.14 09:34

Koupila jsem si trenčkot, zkusila jsem si ho zapnout až ke krku a překvapilo mě, jak se mi to líbilo, navíc mi nefoukalo na krk.

A můj dotaz - nosí se to takto zapnuté běžně, nebo budu vypadat jako buran, potažmo exot?

Díky za info.

 

Pokud to na vás vypadá dobře, noste to tak. Tyhle detaily vůbec neřešte. Na Pekle se tu občas rýpeme v naprostých pitominkách, které nejsou podstatné, nesmí se to brát smrtelně vážně :) Zkrátka jde jen o to být oblečená vkusně, sladěně, v kvalitních a padnoucích věcech. To neznamená, že do toho nemůžete dát i nějaký ten prvek, který bude čistě váš a „navíc“.

Mimochodem:

kerrankin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8723/-1216

01.09.14 13:56

 

Pokud se vám to líbilo, tak to tak noste:o) Běžně se asi nosí klopy, ale každý trenčkot je střižený trochu jinak a když to vypadá pěkně a je to praktické, tak bych toho využila, že ho můžu nosit zapnutý až nahoru.

kerrankin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Réza4 +8162/-564

01.09.14 09:54

 

Pokud jde zapnout, tak asi minimálně výrobce zamýšlel, abyste ho zapínala. Pokud vám vyhovuje nosit ho zapnutý, není co řešit. Pokud jakýkoli kabát zapnout až ke krku jde, nosím ho tak, vyžaduje-li to počasí. Pokud ne, nebrání mi to si takový kus pořídit do šatníku a v případě potřeby k němu nosit šátky.

kerrankin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +7958/-1718

01.09.14 14:56

 

Jde zapnout a líbí se vám to,ale pokud vám někdo řekne,že je to buranský tak ho zapínat nebudete…bojím se pomyslet co by bylo kdyby vám někdo poradil at skočíte z okna:-).Jinak já si kabáty šiju a pokd dělám fazonu(klopy) talbpráně tak aby šly zapnout ke krku,v zimě je to k nezaplacení:-D ,můžete zapnout tu spodní klopu,na straně kde jsou knoflíky,pokud tojde a druhou nechat,to taky vypadá dobře.....

vlm +31266/-3902

01.09.14 10:48

 

Zapínám ho tak běžně a většinou doplňuju šálkou nebo šátkem. A blbé mi to rozhodně nepřipadá. Do práce dojíždím a nehodlám trpět tím, že mi bude foukat na krk a já to pak odmarodím. Některé trenchcoaty nemají knoflíky ani knoflíkové dírky, takže zapnout ke krku nejdou, ale pokud ano, tak „zapnout“. :-) A vůbec… nemyslím si, že by to vypadalo špatně.

kerrankin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Erinka.X +855/-225

02.09.14 13:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Pozor na bambule v Zaře

Zřejmě letos nebude příliš studená zima, a tak se obejdeme bez... Celý článek

Poslední článek:
Boty do sychravého počasí: hadí vzory, krajky a špičaté polobotky

Při výběru bot svádíme věčnou válku. Chceme praktickou univerzální... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit