Účes pro můj obličej 2

Silver-Edged Axe

26.09.13 21:15

Bohužel až v další otázce - ale přece. Co byste řekli na účes, který má na této fotce Michelle Williams? Šlo by to k mému obličeji?

 

Ja bych asi nebyla tak radikalni. Vseobecne bych nikomu nedoporucila takto extremne asymetricky strih. Co az si budete chtit nechat vlasy dorust? Budete muset porad strihat jednu stranu. A navic myslim, ze takovyto uces vyzaduje pomerne caste navstevy kadernice, aby vypadal stale tak, jak ma. U vlasu zkratka vic nez kdekoliv jinde plati " dvakrat mer, jednou rez".
Pokud mermomoci chcete nejakou zmenu, zkuste nejprne nejake mikado, treba i s nasikmo strizenou ofinou, trochu to rozbije kulatost obliceje. A casem si rozmyslite, jestli dal strihat, nebo ne.

mkoll +2630/-406

27.09.13 10:51

 

klidně do toho jděte, pokud máte dobrou kadeřnici, přizpůsobí účes tak, aby byl co nejvíce lichotivý Vám na míru. Nosím podobný (a mám kulatý obličej a nejsem zrovna štíhlá) a jsem moc spokojená a dle reakcí okolí mi i sluší a já se cítím omlazena ;-) Mám jemné vlasy, které při délce více jak na ramena splihnou a vypadám jak rusalka bledá, při použití tužidel, laků mám hned lupy jako když sněží, takže pro mě je toto totální výhra - upravuji jen gelem ve spreji. takže já doporučuji

Atrofie +6211/-1522

27.09.13 09:59

 

Ničeho se nebojte, vlasy dorostou, klidně do to ho jděte.
Nezáleží však jen na tvaru obličeje, ale také na jejich houšťce. Mám hranatý obličej a tento účes jsem, zhruba před třemi lety, nosila také. I když mi ho lidé chválili, hustá patka mi dost zavazela. Upřímně se mi na této herečce více líbí úplně krátké vlasy, které měla před tím. Vždy Vám nejlépe poradí přímo v DOBRÉM kadeřnictví, kde zhodnotí Váš typ, kvalitu vlasů atd.. Nejdůležitější je věřit tomu, co nosíte, jinak to nikdy nebude vypadat dobře.

Zástěrka +226/-38

27.09.13 13:57

 

Mám úplně stejný účes, jako herečka na tomto obrázku (i barvu) a věkově jsem jen o velmi málo starší, než vy, předpokládám, mám kulatější obličej a tento účes mi sluší mnohem více, než dlouhé vlasy předtím. Se střihem jsem velice spokojená, ale může za to určitě i dobrá kadeřnice. Má to však 2 nevýhody - ke kadeřnici chodím maximálně do 2 měsíců od předchozí návštěvy, protože jinak to vypadá „strašně“ - vlasy dorůstající přes uši apod. - a z toho vyplývá i nevýhoda druhá - když si budete chtít nechat vlasy zase dorůst, nebude to hodnou chvíli vypadat úplně nejlépe. Takže to chce pořádně promyslet, zda do toho jít ;) Jinak dle Vaší fotky bych řekla, že by Vám to slušelo…ale dobrá kadeřnice určitě poradí lépe…

Belle +1225/-178

27.09.13 16:42

 

zkuste zajít na stránky taaz.com, dáte si tam svoji fotku a můžete zkoušet stovky účesů i s líčením.
Popřípadě jsou tam modelky, které vystihují nejběžnější typy nebo tvary tváří a na nich si můžete zkoušet to samé :)

antees +20021/-1441

27.09.13 11:57

 

Já bych se asymetrických účesů nebála - sama mám jemné vlasy a kulatější obličej a asymetrický krátký účes mě zachránil. Ovšem předpoklad je, najít si šikovného kadeřníka. Dívejte se kolem sebe a čí účes se Vám bude líbit, zeptejte se, kam chodí. Já si takhle našla kadeřníka v Berouně (jmenuje se Martin Holý, kdyby pro Vás Beroun nebyl z ruky). Dobrý kadeřník Vás dokáže ostříhat tak, abyste k němu nemusela několik měsíců. (rekord mám půl roku, včetně nestřihání ofiny - nemoc; a to když jsem k němu šla se nechat konečně ostříhat, ptala se mě kamarádka, jestli jdu zrovna od kadeřníka :-D )

Coballtino +1089/-415

27.09.13 13:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit