Účes pro můj obličej

Silver-Edged Axe

26.09.13 21:04

Dávám sem znovu dotaz, který jsem tu už měla, tentokrát ale s fotkou, která byla dle vás potřeba k odpovědím. Uvažuji jak o dlouhých, tak i krátkých účesech. Dlouhodobě koketuji s těmi krátkými, ale opravdu nechci vypadat jako stará mladá - tudíž by to muselo být něčím zvláštní - šmrncovní.

Jsem zoufalá ze svých vlasů a je zcela možné, že jediné, co mi zbývá, je se s nimi smířit. Ale ráda bych vás před tím ještě poprosila o váš názor. Vlasy mám tmavé, celkem husté. Když si nechám dlouhou ofinu, musím ji neustále něčím nahoře připínat, protože jinak vypadám jako holčička z japonského hororu.
Krátká ofina mě ale přidává na kulatosti!
Momentálně mám polodlouhé, lehce sestříhané vlasy, a ofinu upínám nahoře pinetkami nebo tak, jak to vidíte na fotce. Spokojená s tím nejsem, je to takové nedotažené, necítím se v tom sama sebou.
Líbí se mi krátké vlasy, ale bojím se, abych v nich nevypadala jako stará mladá. Líbí se mi i hodně dlouhé vlasy, ale hrozně pomalu mi rostou (a jsou lehce krepovaté).
Uměly byste mi poradit? Třeba i odkazy na nějaké stránky? Díky.


Reklama

 

Vzhledem k tomu, že jsem dlouho dobu řešila podobné, možná poradím…Dneska jsem šla na krátko…opravdu na krátko:-) Také jsem si dlouhou dobu zahrávala s myšlenkou nechat nějak změnit účes, a jelikož jsem krátké nikdy neměla, chtěla jsem to zkusit…a konečně dneska jsem se k tomu dokopala:-) Měla jsem podobné obavy, nechtěla jsem vypadat starší, nebo nějak usedle…Hodně mě odrazovala mamka, která nosí celý život krátké vlasy a chtěla abych aspoň já měla dlouhé…Osobně mám také docela kulatý obličej a ke všemu vlasy kudrnaté, takže taková ta nejvhodnější kombinace:-D… Ostříhat jsem se nechala, jsem spokojená a jestli chcete, pošlu foto:-) Třeba vám pomůže.....No, jinak si myslím, že účes M.W. vypadá dobře a mohl by vám sedět.

shirla +16589/-8259

26.09.13 21:48

 

Je mi čtyřicet a jsem hodně nakrátko…tzv. pixies. Je to krásné, svěží, mladistvé, ale přesto retro. Musíte ale být přesvědčená o tom, že je to to pravé, že to chcete nosit a cítíte se v tom dobře. Umět svůj účes prezentovat. K tomu patří i líčení a šaty. Potom je ale nutné svůj účes stále udržovat…protože právě neudržované přerostlé účesy vzbuzují dojem, že jste stará mladá. A také jejich barva, když zvolíte do takového účesu barevný melír, bude to působit hrozně, pokud bude barva přirozená, bude výsledek super:-).

Zástěrka +226/-38

27.09.13 14:12

 

http://www.vlasy-in.cz/…032.jpg.html
http://www.vlasy-in.cz/…056.jpg.html

Prostě to chce asymetrii, přidat nahoře a ubrat po stranách - ať už žehlením nebo ostříháním.

Saxofon +4192/-1295

27.09.13 14:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama