Udelat letni saty ze spodnicky z 50. let?

RomankaS

31.01.16 20:42

Ahoj pekelnice,

obracim se na vas s dotazem. Snad nebudu za blazna :-). Zacala jsem sit a na svem konte mam zatim pouhe dvoje letni saty s princess vrskem. Mam rada lehke prusvitne materialy podsite bilou, aby neprosvitaly. Ale k veci. Prababicka se odstehovala do domova a tak po ni zustalo par veci, ktere mame prodat, nebo si nechat. Dluzno dodat, ze ona opravdu na modu nikdy nebyla, takze toho je par kusu. Zaujaly me ale dve spodnicky (pry z 60. let), ze kterych bych si umela predstavit letni saty. Samozrejme za predpokladu, ze je podsiju do neprusvitna. Zejmena ta ruzova vypada na tele moc pekne, modrou bych musela upravit, ta je mi velka. Material nazvat neumim, je to umelina.

Nemam v umyslu z toho delat retro, kdyz to jsou opravdu jen spodnicky, na druhou stranu se to stejne neproda, je mi lito to vyhodit a kupodivu to ma peclive nasitou krajku, coz dnes v beznem obchode neni rozhodne nic samozrejmeho. Tak mi poradte, jestli je to realna vize, jak byste to provedly vy, nebo se na to mam vykaslat, abych nebyla trapna. Moc dekuju!

 

Na fotce jsou dvě silonovávdámská kombiné…tj.spodní prádlo…(Tipuju spíš léta 70-80)Pokud vám není material nepříjemný a nechcete je vyhodit noste je jako noční košili nebo jen nechte složené ve skříni na památku…

RomankaS: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vlm +35096/-4902

31.01.16 21:25

 

Vzhledem k tomu, že si dobře pamatuji ten silon, z kterého se kombiné šila, nehodí se dnes vůbec k ničemu, ani jako noční košile.

Bugatti +49838/-5436

01.02.16 01:49

 

My jsme si s nimi hrály se sestrou v dětství na princezny, tak možná nějakým holčičkám na hraní.

Verhro +3859/-1097

03.02.16 11:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit