Velikost kožených lodiček

Yla

27.11.12 19:23

Dobrý večer,
koupila jsem si v Deichmanu kožené lodičky a bohužel jsou mi menší. V obchodě jsem si zkoušela 41 (moje normální velikost), ale vyzouvaly se. Koupila jsem si tedy 40 s tím, že po pár dnech nošení doma se vytáhnou. Bohužel pořád nic. Někde jsem četla, že by mi je švec mohl zvětšit - stačilo by opravdu o 1/4 čísla. Máte s tím zkušenosti? Popřípadě nemůže mi to boty nějak pozničit? Mně se zatím pokaždé lodičky vytáhly samy, tak nevím.
 Děkuji


Reklama

 

Prodává se na to nějaký sprej, aplikujete ho na lodičky a po té se do nich nazujete, klidně třeba v širších ponožkách, aby se kůže roztáhla. Když jsem si nechávala šít boty ke kroji, doporučili mi, že je mám prostě prolít vodou a poté se do nich nazout, že by se kůže měla přizpůsobit noze, ale to jsem popravdě ještě nezkoušela, po pár tancovačkách se přizpůsobily samy :)

TheJane +83/-44

27.11.12 19:27

 

Stačí boty zevnitř vytřít/vylít lihem (já používám alpu), nazout se do nich a chodit v nich. Lze opakovat několikrát a boty určitě povolí (líh kůži povolí a vy si ji nohou vytáhnete podle potřeby). Odzkoušeno na vlastních nohou mnnohokrát a zatím vždy s úspěchem. Myslím, že je to lepší, než boty nosit k ševci, protože ten má akorát „unoverzální“ kopyto a napínáky. Tímto jste schopna si botu vytáhnout přesně podle sebe.

Martishka +901/-68

28.11.12 09:40

 

Martishka a nebude pak výrazný obrys prstů, když se lodičk podle nich vytvarují? Já donesla boty k ševci a minimálně o půl čísla mi je vytáhl. Ještě se ptal, zda do šířky, do délky, nebo obojí, takže těch napínáků mají asi víc typů. Stálo mě to asi 70 Kč.

Sailorette +24780/-2746

29.11.12 16:15

 

namočit (navlhčit) ponožky v ironu a jeden večer v nich chodit doma a správná velikost zaručena.

bassetlady +783/-197

02.12.12 18:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama