velikost šatu Lady London

kotat

29.04.16 21:23

Jak odpovídá velikost šatů od Lady London s porovnáním ideálme M&S . A zároven nebudu ve vel. 18 vypadat v tomto typu šatů jako blbec( postavu i přes kila navíc mám poměrně souměrnou - nic extra nevybočuje). Potřebuji šaty na svatbu a promoce

 

Velikost odpovídá Vámi zmiňovanému M&S skvěle. A na postavě s křivkami vypadají fakt dobře. Jsou ale bavlněné, na běžné denní nošení OK, na Vámi uváděné příležitosti (svatba, promoce) bych se možná podívala po vhodnějším materiálu.

kotat: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Ygritte +136/-15

30.04.16 06:01

 

Koupila jsem si u nich dvoje bavlněné (Vivi a Holy). Mám velikost 10, co je ale důležité: sedí přesně podle rozměrů z tabulky. Přestože se bavlna nepovažuje zrovna za materiál na společenské šaty, nažehlené vypadají velmi dobře. Ale taky skoro vůbec nepruží, i když má být v látce trochu elastenu. Jinak mají v nabídce i polyesterové… Určitě v nich nebudete vypadat jako blbec, pokud zvolíte hezký střih a barvu/vzor a pokud vám budou sedět. Doporučuji si kromě prohlídky fotografií všech barevných variant pročíst případné recenze (některé střihy jsou třeba užší v ramenou a lidi to komentují) a zkusit googlit fotky zákaznic (jejich fotky se objevují taktéž na FB obchodu).

kotat: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Veroniq +3303/-383

30.04.16 12:06

 

Nepíšete, jak jste vysoká. Já mám 163 cm a šaty jsem vracela, protože na mě měly dlouhý trup … pak se trupová část krabatí a nevypadá to dobře. Já osobně jsem byla zklamaná kvalitou šití.

Nick371 +629/-94

05.05.16 09:14

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit