Vhodná kombinace k legínám

Scratie

12.05.14 14:41

Ahoj všem,
koupila jsem si legíny od youngprimitive http://www.youngprimitive.cz/…y-smoke-1270 , ale když mi přišly, tak jsem zjistila, že vlastně nevím, jak je zkombinovat - zkoušela jsem doma, co mám, googlila, ale všechno mi přišlo dost zvláštní.. Mám 180, normální postavu (nosím vel. M), je mi 26. Budu ráda za každý nápad/radu jak pro teplejší počasí, tak pro chladnější :-) Předem moc děkuji :-)

 

Já bych k tomu nosila třeba jednoduchou košili pod zadek nebo volné dlouhé tričko (oboje bílé). Případně vytahaný velký černý nebo bílý světřík. Úplně si je umím představit ve spojení s takovým tím elegantně-rockerským stylem. Třeba to bílé tričko, koženou bundičku, černé kotníčkové „motorkářské“ boty. Nebo i černé tenisky a černé sako.

http://www.29secrets.com/…ggings_0.jpg

Tyhle boty jsou trochu přehnané, ale nějaký takovýhle styl: 

No a potom můžete vyzkoušet sportovní styl. Klidně nějakou výrazně barevnou (červenou, oranžovou, žlutou) bundičku, sportovnější triko, tenisky:

Scratie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Alatriz +433/-120

12.05.14 16:01

 

Předem říkám, že nejsem příznivce legín, tudíž můj názor bude asi lehce zaujatý, nicméně: Máte výhodu, že jste vysoká. Rozhodně bych volila něco, co zakryje zadek - možná nějaký tenký/řídký oversized svetr, bílá propínací košile/halenka pod zadek. Má to ale vliv na symetrii postavy.
Těžko říct, barevnost působí trochu jak kdyby jste v původně černých legínách prošla pod lešením, kde na vás řemeslníci nechtěně vylili barvu… ale půjde k tomu barevně asi téměř všechno. Problém bude spíš vhodný materiál + vzor.

Scratie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9407/-3306

12.05.14 15:17

 

Upřímně řečeno, neumím si představit vůbec žádnou kombinaci, která by tenhle děsný kus učinila snesitelný mému oku. Proti legínám obecně nic zásadního nemám, ale tyhle jsou příšerné.

Scratie: Odpověď mi pomohla, děkuji!

iga +26684/-5126

12.05.14 17:44

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Řetězce bez vlastních nápadů. Okrádají návrháře?

Pamatujete na slavnou scénu s modrým páskem z Ďábel nosí Pradu?... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit