Vhodný oděv na muzikál do Karlína

wendelina-d

13.12.13 14:59

Jaký zvolit vhodný oděv pro ženu (25) do Karlínského hudebního divadla na muzikál Lucie - větší než malé množství lásky? Nevím, zda-li zvolit oděv jako na klasické divadelní představení (šaty + lodičky) anebo v tomto případě je možná kombinace krajkovaná černá sukně s vínovou košilí, černé punčochy a kotníčkové boty na podpatku (nezdobené, bez tkaniček)? Jde mi hlavně o obuv…


Reklama

 

Stejně většina hostů bude mít džíny a svetr :-P
Takže i ve vámi popsané druhé kombinaci budete kočka :-)

Ladie +2064/-351

13.12.13 17:48

 

Na muzikálu jsem v Karlíně byla nedávno a vládne tam poměrně neformální atmosféra, druhá kombinace bude prostředí naprosto přiměřená.

wendelina-d: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Karoshi +3800/-923

13.12.13 18:13

 

Tento muzikál jsem navštívila asi před měsícem. Měla jsem šaty + lodičky a připadala jsem si dost overdressed. Většina můžů měla džíny a svetr/košili (vem to čert), ale z oblečení žen jsem byla mírně v šoku. Převládaly opět džíny, vytahané svetry, pletené šály, tenisky a dokonce i kšiltovky. Záleží na Vás, zda chcete zapadnout do davu nebo vyčnívat (ovšem v tm pozitivním slova smyslu). Myslím, že Vámi navrhovaná varianta bude fajn.Jen bych se opravdu místo těch kotníčkových bot držela klasických lodiček.

wendelina-d: Odpověď mi pomohla, děkuji!

sequinmermaid +91/-5

13.12.13 19:16

 

no, uznávám, že naposledy jsem byla v Karlíně na Polské krvi, o které se domnívám, že bude mít publikum možná trochu jiné, nicméně většina lidí 30+ a určitě dost nadpoloviční většina 20+ byla oblečená klasicky divadelně! a vůbec co mám zkušenost, tak např. ve Stavovském divadle nebo v divadle Na Fidlovačce se podivuji nad oblékáním mnohem častěji než v Karlíně…
na druhou stranu, kotníkové boty v kombinaci, kterou uvádíte, pokud sukně není mini a krajka průhledná, mi přijdou v pohodě, já bych tak asi s klidem šla =)

wendelina-d: Odpověď mi pomohla, děkuji!

jazes +2261/-752

13.12.13 22:44

 

V Karlíně jsem párkrát byla a myslím, že v obou outfitech budete za hvězdu. Už bych se snad nedivila ani tomu, kdyby někdo přišel ve fotbalovém dresu.

wendelina-d: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Amun +17657/-1278

13.12.13 20:30

 

Já myslím, že můžete obojí, ale Karlín je neuvěřitelně krásné hudební divadlo, já sedávám v lóži a vždycky si na sebe beru co nejslušivější oblečení - je prostě krásné se v těch zdobných místech procházet a mít pocit, že zapadáte do dob minulých:) Ale ani v té „méně zdobné“ variantě si neuděláte ostudu.

Beldaran +758/-182

16.12.13 23:31

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama