Vhodný oděv na muzikál do Karlína

wendelina-d

13.12.13 14:59

Jaký zvolit vhodný oděv pro ženu (25) do Karlínského hudebního divadla na muzikál Lucie - větší než malé množství lásky? Nevím, zda-li zvolit oděv jako na klasické divadelní představení (šaty + lodičky) anebo v tomto případě je možná kombinace krajkovaná černá sukně s vínovou košilí, černé punčochy a kotníčkové boty na podpatku (nezdobené, bez tkaniček)? Jde mi hlavně o obuv…


Reklama

 

Stejně většina hostů bude mít džíny a svetr :-P
Takže i ve vámi popsané druhé kombinaci budete kočka :-)

Ladie +2064/-351

13.12.13 17:48

 

Na muzikálu jsem v Karlíně byla nedávno a vládne tam poměrně neformální atmosféra, druhá kombinace bude prostředí naprosto přiměřená.

wendelina-d: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Karoshi +3798/-923

13.12.13 18:13

 

Tento muzikál jsem navštívila asi před měsícem. Měla jsem šaty + lodičky a připadala jsem si dost overdressed. Většina můžů měla džíny a svetr/košili (vem to čert), ale z oblečení žen jsem byla mírně v šoku. Převládaly opět džíny, vytahané svetry, pletené šály, tenisky a dokonce i kšiltovky. Záleží na Vás, zda chcete zapadnout do davu nebo vyčnívat (ovšem v tm pozitivním slova smyslu). Myslím, že Vámi navrhovaná varianta bude fajn.Jen bych se opravdu místo těch kotníčkových bot držela klasických lodiček.

wendelina-d: Odpověď mi pomohla, děkuji!

sequinmermaid +91/-5

13.12.13 19:16

 

no, uznávám, že naposledy jsem byla v Karlíně na Polské krvi, o které se domnívám, že bude mít publikum možná trochu jiné, nicméně většina lidí 30+ a určitě dost nadpoloviční většina 20+ byla oblečená klasicky divadelně! a vůbec co mám zkušenost, tak např. ve Stavovském divadle nebo v divadle Na Fidlovačce se podivuji nad oblékáním mnohem častěji než v Karlíně…
na druhou stranu, kotníkové boty v kombinaci, kterou uvádíte, pokud sukně není mini a krajka průhledná, mi přijdou v pohodě, já bych tak asi s klidem šla =)

wendelina-d: Odpověď mi pomohla, děkuji!

jazes +2261/-752

13.12.13 22:44

 

V Karlíně jsem párkrát byla a myslím, že v obou outfitech budete za hvězdu. Už bych se snad nedivila ani tomu, kdyby někdo přišel ve fotbalovém dresu.

wendelina-d: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Amun +17640/-1276

13.12.13 20:30

 

Já myslím, že můžete obojí, ale Karlín je neuvěřitelně krásné hudební divadlo, já sedávám v lóži a vždycky si na sebe beru co nejslušivější oblečení - je prostě krásné se v těch zdobných místech procházet a mít pocit, že zapadáte do dob minulých:) Ale ani v té „méně zdobné“ variantě si neuděláte ostudu.

Beldaran +757/-182

16.12.13 23:31

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama