vhodný outfit na maturitní ples

paawo

10.11.14 07:13

Ahoj, moc prosím o radu. V módním světě bezcílně tápu, opravdu jsem na tohle „levá“ takže nosím jen džíny, kecky a mikinu, takový ten " skejťácký" styl. Jenže teď mám jít na maturitní ples ( jako host) a nevím jak se obléct :( Nechci dlouhé šaty, tak max ke kolenům ale zase nechci vypadat jako lehká děva.. Věci budu teprve kupovat. Potřebuji pomoci nejen se šaty, ale i s botami, kabelkou, doplňky. Ráda bych černé silonky, šlo by? Je mi 21, vysoká, hubená, malá prsa… Děkuji za odpovědi.

 

pojďte do tématu „pro lidi, co tápou v módě“, protože tady se vzhledem k jednostrannosti radí fakt hodně blbě. ideálně se tam uveďte rovnou fotkou sebe, klidně bez hlavy. to se radí nejlíp.

Jiná Realita +245572/-57391

10.11.14 10:37

 

Dobře, že Vám není blízký styl lehká děva, o to je to jednodušší. Jen ty černé silonky na ples - nevím, nevím. Nějaké pěkné šaty ke kolenům zkuste, ideálně s ne moc úzkou sukní, ať v nich jde tančit, a šup sem s fotkou…

g.kala +10183/-716

10.11.14 18:13

 

V pravém horním rohu této stránky je vyhledávač,napište do něj ,,maturitní ples,, a vypadne vám asi tak tisíc odkazů,určitě tam radu na váš vážný problém najdete…

vlm +34815/-4763

10.11.14 08:41

 

Já bych si osobně koupila malé černé. Jako hostu vám podle mě na maturitní ples postačí, v dlouhých šatech nemusíte a ještě je užijete i dál. Ve skříni se vám neztratí právě na podobné ojedinelé příležitosti, ač třeba elegantní módu běžně nenosíte. Podle mě si stačí pohlídat délku, aby byly kousek nad kolena a jestli budou s krátkým rukávem nebo bez ramínek, to je na vás (a na typu postavy, co vám sluší, jestli máte širší nebo úzká ramena, malé či větší poprsí, protože do šatů bez ramínek či všelijak vykrojených se na větší ňadra pak poněkud blbě ladí podprsenky). Pro maximálně formální příležitosti, kde se nehodí mít odhalená ramena, můžete šaty doladit vždycky sakem. Dejte sem spíš někam tu fotku, přidejte podrobnější informace o sobě a určitě vám někdo navrhne i kde, ve kterém obchodě sehnat úplně konkrétní kousek, který by vám padl.

aailyyn +7958/-1722

10.11.14 12:31

 

Jste mladá, vysoká, hubená, elegantní věci nejsou zatím váš šálek kávy, takže je zbytečné, aby Vás to zruinovalo… Černé silonky si vzít můžete, ale ne silné neprůhledné černé silonky :-)

Lucelle +3088/-1352

10.11.14 13:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit