Vínovo-červený kabát

petatka

22.05.13 14:55

Ahojte, tak si k Vám idem znovu po radu. Už asi rok vlastním vínovo-červený kabát, ktorý je na obrázku. Doteraz som k nemu nosila doplnky podobných odtieňov, do bordova, staroružova, a takisto čierne. Chcela by som to ale nejako ozvláštniť a ísť aj do nejakých iných farieb. Tak by som Vás chcela poprosiť o radu, aké farby šatiek, doplnkov by sa k nemu hodili. Ešte by som možno dodala, že vlasy si farbím tak jemne do ryšava. Vopred Vám ďakujem za Vaše rady a tipy :)


Reklama

 

Jééé, mně by se líbila taková ta tmavozelená, smaragdová, a pak taky tmavě modrá a fialová…

Nayada +898/-387

22.05.13 15:06

 

já k němu úplně vidím jakoukoli modrou, jako první mne napadla taková ta kobaltová =) ještě by se mi líbila hořčicová, ale ta nevím, jestli vám půjde k vlasům. případně tmavší (tlumenější?) odstíny zelené =)
taky mne napadla bílá, ale pak mi přišlo, že by to na mne působilo dost zimně. možná ještě šedivá/sv. fialková.
jo a kabát je moc hezký ;-)

jazes +2261/-752

22.05.13 16:43

 

Doplňky budou hezké čokoládově hnědé, béžové, paví, středně (teple) šedé, zlaté, lahvově zelená, žlutá (odstín takový, aby vám šel k vlasům, ne do oranžova)…

firefly +5455/-786

22.05.13 23:55

 

Kabátek mám doma dost podobný (jen trochu víc do vínova) a barvy k němu nosím skoro všechny, přijde mi dost univerzální, především ale tmavomodrou a smaragdovou zelenou + černou klasiku; též tmavší šedou (ale tam pozor na odstín). Boty jsem ke kabátku kupovala černé oxfordky s tmavomodrými akcenty. Taky si dovedu dost dobře představit i bílou a ostrou sytou zelenou, to už záleží na vašem barevném typu, co vám sluší. Vínovou ani jiné odstíny červené ke kabátu každopádně nenosím, to už by bylo té červené moc.

Barbuchaa +1227/-207

22.05.13 19:03

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Zemřela královna kašmíru Laura Biagiotti

V médiích po celém světě proběhla dnes zpráva o úmrtí módní... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek


Reklama