Volba satu

nanjua

03.03.14 23:01

Prosim poradte. Jdu na ples, ktery bude maturitni ale soucasne ho budeme pojimat jako tridni sraz. Jdu tedy bez doprovodu a nevim, jestli se tak uplne hodi dlouhe saty. Mam pekne jednoduche a vkusne s holymi zady ale mam obavu zda to neni moc. Resp. nechci vubec vycnivat a v tech satech se to (nyni bohuzel) celkem dari. Kratke saty nejake mam ale necitim se v nich dobre, nicmene bych pravdepodobne pekne zapadla.Co byste delaly na mem miste? Diky za nazory.


Reklama

 

Vzhledem k tomu, že vlastní maturitní ples jsem měla v pátek, do teď jsme na ty cizí chodily v krátkých. V mém případě tedy po kolena. Velká večerní se nechává maturantkám. Nějak se to u nás ujalo (město s 16k obyvateli a ošklivý funkcionalistický kulturák) a ani jsem o tom nepřemýšlela. Na druhou stranu, často tam jsou vidět i dlouhé šaty, hlavně na těch starších (tedy určitě absolventech, učitelích a rodičích). Na základě tohoto nepokazíte nic ani jednou možností, ale podle etikety asi budou lepší ty dlouhé (otázka jsou ta záda, ale to bez fotky asi říct nejde…)

BatInCave +50/-132

04.03.14 09:09

 

Na ples dlouhé šaty rozhodně mimo nejsou! Ale těžko soudit bez foto.

Atrofie +6218/-1524

03.03.14 23:27

 

Sice podle etikety patří na ples dlouhé šaty, ale v případě maturitního bych šla v krátkých a velkou večerní nechala maturantkám.

aailyyn +7984/-1727

04.03.14 10:58

 

Na vašem místě bych si oblékla dlouhé. A jak krátké jsou ty krátké? Já si třeba pod krátkými šaty na ples představím šaty ke kolenům. Takové jsou k téhle příležitosti ok, kratší už ne. :)

SilverAin +196/-37

05.03.14 16:46

 

Dobrý den,
nevím, o jaké šaty konkrétně se jedná, ale na maturitní ples bych coby host volila především krátké. Nevím, do jaké věkové kategorie patříte, ale dlouhé šaty si na maturitní plesy (aspoň u nás), berou pouze učitelky a příbuzné, podle jejichž věku bude poznat, že nepatří mezi maturantky. Mladší ročníky chodí vždy v šatech krátkých. Přeci jen je to večer maturantek, kterým by se neměl moc brát.

Draki +886/-198

10.03.14 23:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama