Volné kalhoty

LadyPapajka

14.05.12 07:00

Ahoj, chtěla bych radu. Nemám moc ráda jakékoliv upnuté kalhoty. Dříve jsem to řešila volnýma džínama (např. značky Cross), ale ani ty se mi teď už moc nelíbí. Mám jedny volné bílé kalhoty od Calliope (hodně zhruba něco takového).

A jedny typický „nasrávačky“ pod kolena. Jen moc nevim, co jiného bych měla nosit.

Většina volných kalhot, těch sirokých, mi nesedí, buď mě tlačí v pase nebo jsou mi krátké. Navíc nechodím úplně elegantně oblíkaná, takže nemám doma 8 párů lodiček v různých barvách, abych mohla nakupovat spoustu barev.

Nějaké tipy?

 

Vím, že se ptás na kalhoty, ale co takhle zkusit sukni? Většina žen vypadá v dobře zvolené sukni lépe, než v kalhotech.

MUDr.Lant +4308/-554

14.05.12 10:41

 

A jaké tipy potřebuješ? Na to, co nosit, nebo kde kupovat padnoucí kalhoty?

modra_kocka +6513/-2202

14.05.12 11:39

 

Já tedy hlasuju za sukni, kalhoty nemám ráda kvůli jejich uplosti a sukně můj problém vyřešily :) (až na to, že jsou návykové a vzít si kalhoty je najednou těžký úkol)
Good luck!

hana.alexandra +284/-45

14.05.12 19:09

 

Na léto mi přijdou dobré různé wide-leg kalhoty, i jednoduché rovné lněné vypadají dobře. Samozřejmě zmíněné sukně, nebo si to (nechat) šít, hledat. Já mám 178 cm, ale narážím na samé kalhoty, co mi jsou dlouhé, pro změnu.

Ale hlavní pointu mám k lodičkám. Netřeba jich mít 8 párů, stačí dva v neutrálních barvách. První pár v černé, ideálně klasické lodičky. Druhý pár v libovolném odstínu hnědé (koňaková, tmavší béžová apod.) a už to klidně i může být trochu jiný typ boty, než striktně klasické lodičky (třeba peep-toe, klínky, nebo uzavřená špička + otevřená pata apod.). Navíc volnější kalhoty přirozeně bývají ležérnější, takže jde uvažovat i o ležérnějším typu bot (rtřeba sandálky na podpatku).

Ani +7632/-2740

14.05.12 17:42

 

Nedavno sa niekto v diskusií pýtal, ako ušiť nohavice podobné týmto http://www.revolveclothing.com/…yProduct.jsp?…
Myslím, že taký typ by ti mohol vyhovovať, v páse je to na šnúrku a ak by si si to prípadne ušila (čo naozaj nie je nič ťažké), tak dĺžku si zvolíš podľa seba.
Nie je to práve vrchol elegancie, ale práve tým, že zvolíš nie neutrálny materiál (či už farbou, alebo vzorom), tak sa k tomu hodia práve ležérne jednoduché neutrálne zafarbené topánky.

ciernykocur +1418/-494

14.05.12 12:04

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Sarah navrhuje diamantovou kolekci

Londýnská designérka Kat Florencová oslovila Sarah Jessicu... Celý článek

Poslední článek:
Podzimní útok pletacích jehel z Fleru

Ruční práce, s láskou pletené autorské svetry z kvalitní vlny... to... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit