Vrácení zboží z Woolovers - leden 2015

jabro

21.01.15 21:45

Ahoj,
podlehla jsem vlněné mánii objednala na doporučovaném woolovers.com. Teď budu vracet dva svetry. Máte s tím někdo zkušenosti? Poradíte?
Skutečně mohu vrátit zboží do 3 měsíců?
Pokud bych chtěla zboží vyměnit, jde pouze vyměnit velikost popř barvu od jednoho typu, nebo si mohu vybrat jiný model? Pokud si zažádám o výměnu a nic jiného si neobjednám, poštovné budu platit z UK do CZ já, nebo Woolovers?
Nevím, jestli je to obvyklé, ale napadlo mě, jestli některá z vás také nepodlehla a nebude něco vracet? Mohly bychom se podělit o náklady na dopravu tím, že pošleme své dvě zásilky společně.
Nakonec, pokud by se našla některá, která bych svetry chtěla, tak jsou to tyto :)
http://www.woolovers.com/…-jumper.aspx
Velikost XS, barva Red
http://www.woolovers.com/…sweater.aspx
Velikost XS, barva Rich Rose :)
Díky předem za tipy a postřehy.


Reklama

 

Do Woolovers jsem nevracela, i když u nich nakupuji, ale běžně posílám zboží zpět do UK. Woolovers uvádí, že lze vrátit do 3 měsíců, jinak je to obvyklé do 14 dní u jiných obchodů. Poštovné zpět do UK hradíte Vy…lze vypočítat na www.ceskaposta.cz. Pod 100Kc se podle mě nedostanete.
Obvykle stačí vyplnit formulář na Return a poslat to i ve stejném pytli a je to. Jinak uvádějí, že pří výměně se neplatí znovu poštovné - myšleno z UK k nám.

jabro: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Nick371 +651/-101

22.01.15 12:12

 

Vyměnovala jsem, nebyl žádný problém (U vracení to podle mě bude fungovat obdobně). Ještě jsem přiobjednala další svetr. Poštovné tam platíte Vy, poštovné zpět sem v případ výměny zaplatí oni ( To bylo hezké překvapení) Můžete vyměnit barvu, velikost, ale také můžete objenat naprosto odlišnou věc, prostě cokoliv si umanete. Případný finanční rozdíl Vám strhou/vrátí z účtu/ na účet.
Jinak pokud jste štíhlá, nikdy nebrat nic Unisex a zkontrolovat i velikost u dámské řady. Já můžu jen ty jejich modely, které mají na šířku 43 cm. Mají i dámská S, která mají 46cm a v těch plavu. Už jsem jim psala jestli neuvažují zavést XS řady s tím, že jsem je prosila, aby ale v tom případě nezkracovali délku svetru a rukávy … No, prý to předali designovému oddělení, tak jsem zvědavá. Můj jediný problém s woolovers jsou jejich střihy. Široké a krátké a to jak v oblasti trupu, tak hlavně rukávu, kde to pak vypadá fakt nelichotivě.

jabro: Odpověď mi pomohla, děkuji!

AnaKarenina +4656/-1305

22.01.15 21:22

 

Ano, opravdu můžete vracet do 3 měsíců. Při výměně můžete chtít cokoli jiného, poštovné k Vám hradí oni. Vyplatí se to víc jak vrácení, protože neproděláte mj. na kurzu měny (nákup/prodej).
Jinak vracela jsem dvakrát, jednou přišly peníze velmi brzy, teď při druhé výměně ještě ne, ještě se asi nevzpamatovali z Vánoc, protože už velmi dlouho s nimi řeším taky nedoručenou zásilku (stalo se už třikrát, zřejmě vina na straně naší pošty) a tentokrát to velmi vázne.
Jinak poštovné za jeden svetřík mě vždy vyšlo na 115 Kč, kvůli tomu se někým domlouvat… Navíc už se asi z kategorie doporučeného dopisu, který je nejvýhodnější, a dva svetry tak asi ještě pošlete, dostanete do kategorie balík, takže ušetříte nejspíš opravdu směšnou částku. A taky si nejsem jistá, jak by to akceptovali, vracíte v originální obálce Vaší zásilky, vyplňujete formulář k Vaší zásilce…

jabro: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kohlida +1407/-305

22.01.15 18:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama