Vrzající boty

Petrunnka

30.06.16 11:27

Potřebuji nutně poradit. Včera mi dorazily přes net objednané boty. Jsou krásné, nikde v kamenných obchodech jsem je nemohla sehnat.
Jsou to kožené polobotky v pánském stylu s hrubší traktorovou podrážkou.
Bohužel, při chůzi na hladkém povrchu, lino, dlaždičky, hrozně vržou. Venku jsem je neměla, ale zkoušela jsem na terase a tam to bylo lepší. Tak myslím, že venku to bude celkem v pohodě, ale mám hrůzu, když pak vejdu někam do interiéru, co se bude dít…
Vrže konkrétně jen a podrážka, ze spodu.
Co s tím? Už se vám to taky stalo? Vracet je nechci.
Lze třeba něčím nastříkat? A čím? Nebo máte i jiné řešení?
Moc děkuji za rady :-)


Reklama

 

Boty za to nemůžou. U traktorové podrážky se zřejmě nepředpokládá, že se v ní člověk bude promenádovat po parketu (nadsázka). :-) Běžte na pětikilometrovou procházku po štěrku, písku, prachu a podrážku zespoda neumývejte. To by v tom byl čert, aby se to nepoddalo.

Petrunnka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

benyka +63191/-18158

02.07.16 19:26

 

Reklamovať. Riešila som podobný problém a dobre ušitá topánka proste nevŕzga, ide o výrobnú vadu. Bez problémov mi to zreklamovali dokonca aj pri „módnej obuvi“. Žiadne domáce recepty nepomôžu na to ak je topánka zle ušitá a z vlastnej skúsenosti, čím viac sa to budete snažiť vychodiť, tým materiál ešte viac povolí a bude to vŕzgať viac.

Kassasndra +953/-548

07.07.16 11:11

 

U traktorové podrážky většinou vrže na hladké podlaze ten vzorek. Bota se při chůzi ohne, čímž se jednotlivé segmenty vzorku od sebe trochu oddálí a lehce se pohybují po podlaze, načež vydávají ten vrzavý zvuk. Pokud byste to chtěla něčím nastříkat, ta by mohl pomoct nějaký olej, ale zase je lepší vrzat, než klouzat :)

Jirkátor +16081/-4087

11.07.16 07:59

 

to může mít x důvodů. Kvalitní boty (hlavně pánské) vrzávají, když jsou nové - po několika nošeních to přestane. Pokud kvalitní nejsou, může být chyba někde ve spojení materiálů - tj. výrobní vada, která by měla jít reklamovat. Babské rady typu chodit v nich v mokrých ponožkách nebo vysypat pudrem - to bych vynechala, pokud si je nechcete zlikvidovat

Petrunnka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9433/-3315

30.06.16 23:07

 

Napadá mě nechat si vyměnit podrážku u obuvníka.

Bettz +12302/-2421

30.06.16 14:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama