Vysoké kozačky

sweetlikecandy

23.08.15 21:11

Zdravím,
vím, že je to sice ještě trochu předčasné, ale začala jsem se poohlížet po kozačkách. Ráda bych sehnala černé na podpatku, hodně nad kolena a z nějakého matnějšího (nebo semišového) materiálu. Takže žádné vyloženě striptérské z latexu nebo levné koženky. Bohužel již druhý rok nemůžu žádné takové nikde sehnat a proto se obracím na Vás. Byla bych ráda za tipy na obchody nebo e-shopy které zasílají do Čr.

PS: Rozhodně nezamýšlím koupi takovýchto bot za účelem chození pěšky ve sněhu 10 km denně :D takže si poznámky o pohodlnosti prosím odpusťte. A co se ceny týká, tak hranici nemám, bude-li kvalita odpovídat (čili, nebudouli za 20K pouze proto, že jsou Burberry ;))


Reklama

 

Je to velký hit, troufám si tipnout, že se na 99% objeví v Zaře, pokud už tam nejsou… Zkuste eshop Choices, osobní zkušenost nemám, ale občas zde v Galerii někdo uvádí, že tam nakupuje…

sweetlikecandy: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lucelle +3127/-1357

24.08.15 21:13

 

Také jsem je sháněla minuly podzim a nakonec objevila v Tamaris. Nestály snad ani 3 tisíce … Mají menší platformu a širší podpatek, semisove nad kolena. Jsou velice pohodlne, v pohodě jsem v nich prochodila celou zimu, do školy 3 km. Tak doporučuji se poohlédnout i v tomto obchod letos :)

sweetlikecandy: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Valentina7 +2458/-809

25.08.15 16:23

 

Tento typ kozačiek mi pripadá striptérsky bez ohľadu na to, z akého materiálu je. Ono to je vlastne taký účel tých topánok, vyzerať tak trošku nemravne. Sama hovoríte, že na chodenie ich nechcete. A pokiaľ nepracujete v masážnych službách či tom strip klube, tak do práce ich asi tiež nechcete. :P

Ale kde ich kúpiť teraz to neviem. Kozačkový sortiment len teraz pomaly začína prichádzať do obchodov.

Kassasndra +953/-547

24.08.15 11:58

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek


Reklama