Vysoké kozačky

sweetlikecandy

23.08.15 21:11

Zdravím,
vím, že je to sice ještě trochu předčasné, ale začala jsem se poohlížet po kozačkách. Ráda bych sehnala černé na podpatku, hodně nad kolena a z nějakého matnějšího (nebo semišového) materiálu. Takže žádné vyloženě striptérské z latexu nebo levné koženky. Bohužel již druhý rok nemůžu žádné takové nikde sehnat a proto se obracím na Vás. Byla bych ráda za tipy na obchody nebo e-shopy které zasílají do Čr.

PS: Rozhodně nezamýšlím koupi takovýchto bot za účelem chození pěšky ve sněhu 10 km denně :D takže si poznámky o pohodlnosti prosím odpusťte. A co se ceny týká, tak hranici nemám, bude-li kvalita odpovídat (čili, nebudouli za 20K pouze proto, že jsou Burberry ;))


Reklama

 

Je to velký hit, troufám si tipnout, že se na 99% objeví v Zaře, pokud už tam nejsou… Zkuste eshop Choices, osobní zkušenost nemám, ale občas zde v Galerii někdo uvádí, že tam nakupuje…

sweetlikecandy: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lucelle +3128/-1358

24.08.15 21:13

 

Také jsem je sháněla minuly podzim a nakonec objevila v Tamaris. Nestály snad ani 3 tisíce … Mají menší platformu a širší podpatek, semisove nad kolena. Jsou velice pohodlne, v pohodě jsem v nich prochodila celou zimu, do školy 3 km. Tak doporučuji se poohlédnout i v tomto obchod letos :)

sweetlikecandy: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Valentina7 +2458/-809

25.08.15 16:23

 

Tento typ kozačiek mi pripadá striptérsky bez ohľadu na to, z akého materiálu je. Ono to je vlastne taký účel tých topánok, vyzerať tak trošku nemravne. Sama hovoríte, že na chodenie ich nechcete. A pokiaľ nepracujete v masážnych službách či tom strip klube, tak do práce ich asi tiež nechcete. :P

Ale kde ich kúpiť teraz to neviem. Kozačkový sortiment len teraz pomaly začína prichádzať do obchodov.

Kassasndra +953/-548

24.08.15 11:58

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama