Z čeho ušít tyto kalhoty

Nosfi

13.01.14 22:15

Mám střih na podobné kalhoty, jako jsou na obrázku, ale nemám přístup prakticky k žádnému obchodu s látkami a ani nedokážu identifikovat, z čeho je ušít (bavlněné plátno, ze kterého jsem šila první pokusné se moc mačká), můžete mi poradit, jakou látku zvolit? -Ideálně i s odkazem na e-shop.

 

Na to bych viděla jako ideální „tesil“ nebo prostě nějakou lehčí směsovou oblekovku. Kupovat to po internetu nedoporučuji, lepší je osahat si to v prodejně (tloušťku, splývavost atd.), vyptat se, jestli se to dá prát (vzhledem k délce to bude stále aktuální), a zmačkat to cvičně v dlani. Látku s příměsí elastanu bych nebrala (bude moc plandat), ani čistou vlnu (mačká se a nedá se prát). Nejlepší by asi bylo vzít obrázek kalhot s sebou a nechat si poradit od prodavačky.

benyka +56419/-16748

14.01.14 01:30

 

Směs viskozy s polyesterem, drobnému podílu elastanu bych se nebránila, kvalitnější tenčí vlna, existují i takové, co se dají vrazit do pračky. Pokud mají být spíš na léto, tak i něco se lnem, spíše též směs, aby se to nemačkalo.
Každopádně osahat si to je dobrá rada.

Moir +16672/-2628

14.01.14 08:00

 

já šiju skoro všechno z PES gabardénu - u nás v obchodě s látkama totiž prakticky nic jiného nemají. Ale je to levné, v dost barvách, údržba snadná, pracuje se s tím dobře, a na nošení je to příjemné (takže pokud jste z menšího města, řekla bych, že to seženete i v kamenném obchodě)

z maloměsta +619/-169

14.01.14 18:30

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit