Zima- pokrývka hlavy ke kabátu

Niemeyer

09.11.15 12:10

Ahoj, blíží se zima a řeším jako každý rok otázku - co na hlavu do mrazů,abych měla schované uši v teple, když nosím kabát.

Už jsem viděla i běžecké boty ke kabátu, moc to nechápu, nelíbí se mi to, já bych v tom vypadala jako blbec, ačkoli vím,že se to dá nakombinovat stylově…ale kulich na hlavu by se do zimy hodil…cokoli přes uši..

Posílám odkaz na typ kabátu, nosím k němu hnědé kozaćky na podpatku. Co byste mi doporučili za pokrývky hlavy?


Reklama

 

Tady na pekle se tomu jednou věnovala Channah: http://www.modnipeklo.cz/…ky-a-cepice/, Ada taky radila v tady v poradně: http://www.modnipeklo.cz/…u-ke-kabatu/.

Já taky nosím barety, klasické „rádiovky“ nasazené na stranu nebo dozadu, případně klobouk. Mám také jeden černý baret s velkou červenou bambulí, která tak trochu oživí celý vzhled, už několik zim s tímto baretem slavím velké úspěchy. :)

Záleží taky, kam v tom kabátu jdete a co máte pod ním - když jdete v neděli odpoledne do kavárny, snese takový elegantnější kabát podle mne shození v podobě klasické čepice:

pokud jdete do práce, hodí se elegantnější pokrývka hlavy:

http://cdn12.lbstatic.nu/…y-outfit.jpg?…

http://media-cache-ec0.pinimg.com/…a4bbe683.jpg

moi-bebe +2193/-785

09.11.15 13:08

 

Dobrý den,

já nosím kloubouk. Pořídla jsem si ho loni v jednom malém obchůdku a mrzí mě, že si napamatuju dodavatele, ale stál okolo 700kč, což je podle mě přímejná cena. Je ve stylu 30 let a naprosto se hodí ke kabátu, teda alespon všichni, co mě viděli, byli v dobrým slova smyslu paf ( tolik pochval jsem fakt dlouho nedostala). I když to po mé konzervativní povaze chtělo trochu odvahy, konečně mám pocit , že celek stylisticky funguje, V čepicích ( i když jsem se snažila o co nejelegantnější provedení) jsem pořád cítila, že to prostě spolu nefunguje . Dobré taky je, že pod nej schová ofina a kupodivu ji to nepomačká.
Takže konečně moje rada:
Pokud máte fakt stylově takto klasický ( elegantní) kabát a boty, klobouk k nim půjde bezpochyby nejlépe a zima v něm není. Je potřeba na místě vyzkoušet jaký typ Vám bude slušet. Je to hrozně individuální a záleží na rysech obličeje, účesu atd.
A ohledně barev : Hnědá a šedá si obvykle moc nerozumí. Jedna je výrazně teplá, druhá naopak výrazně studená a pochybuji, že Vám sluší obě dvě. Barvu klobouku a šály bych tedy ladila k té barvě, která odpovídá vašemu barevnému typu. Je to přece jenom věc, kterou si nasadíte přímo na hlavu, takže jakýkoliv negativní efekt, se Vám hned v obličeji projeví. I v případě, že bystě byla spíše teplotně neutrální barevný typ, bych se držela Vašich ideálních barev (tj. neporušila bych ani sekundární ani terciální barevnou vlastnost) Jinými slovy výrazně teplý odstín bude ladit s botami, výrazně studený s kabátem. Lehce teplý odstín si bude opět rozumnět s botymi, lehce studený s kabátem. Důležité je, co Vám konkrétně nejvíc sluší.

AnaKarenina +4656/-1305

09.11.15 14:24

 

Já ke kabátu nosím jednoduchou čepici, ale mám spíš rovný střih kabátu. V HaM jsem našla tuto ze směsi kašmíru ve 4 barvách http://www2.hm.com/…1812004.html .

NellieLovett +29649/-5494

09.11.15 16:57

 

Nosím něco podobného jako vy a jelikož se trochu bojím experimentovat (a nosím ofinu, takže mi např. barety nesluší) a mám ráda schované všechny vlasy, tak nosím mnou pletenou čepici (černou), na které mám háčkovanou barevnou kytičku laděnou se šálou :-D No, není to žádný odvaz, ale přijde mi to ucházející :-)

paviocko +415/-53

09.11.15 14:16

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama