Zimní obuv k pea kabátu

Pancakes

11.01.14 14:18

Dobrý den, vlastním peakabát, podobný jako na obrázku - černý, délka těsně pod zadek. Již k němu mám černé boty na podpatku, se kterými vypadá fakt skvěle ale zjistila jsem, že celý den na podpatcích prostě nezvládám. Tudíž bych si k němu chtěla pořídit boty bez podpatku, nepromokavé a teplé. Naprosto tápu ale v tom, jak by měly vypada, aby se k němu hodily a proto žádám o radu vás. Napadly mě černé chelsea, ale možná jsem uplně vedle. Jinak nosím kalhoty a kabelku/tašku přes rameno. Jsem studentka a můj rozpočet je velmi malý. Předem děkuji za vaše rady :)


Reklama

 

Huggs boty NEEEEE! Jinak souhlas s kozačkama a pérka resp. chelsea boots jsou zárukou úspěchu skoro vždy (o;

Pancakes: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Holkazpodkroví +2864/-766

11.01.14 21:07

 

Nosím k takovému kozačky na klínku. Šedé, s minimálním zdobením. Myslím, že není problém si vybrat kozačky na nízkém podpatku, na kterém vám bude pohodlně. (Ba naopak, sháněla jsem osobně klasické vyšší podpatky a moc velký výběr jsem v obchodech nepotkala, zato nízkých a širokých bylo nepřeberně.)

aailyyn +7984/-1727

12.01.14 14:09

 

Taky bych se přiklonila k chelsea boots nebo jejich variacím, po obchodech se toho prodává hodně za přijatelné ceny a nemusí být jen černé. Sama je tahám skoro ke všemu a jsou super.

Pancakes: Odpověď mi pomohla, děkuji!

GrandAunt +57/-5

12.01.14 11:04

 

Podľa mňa čižmy jazdeckého strihu.

Pancakes: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Dixie Sunday +3904/-1429

13.01.14 14:12

 

Vlastním podobný kabát, vlastně hned několik a nikdy mě nezklamaly kožené kozačky, ovšem bez podpatku, světle hnědé (camel) barvě, až jsem překvapená, jak moc jsou účelné, navíc s hrubšími ponožkami i teplé. Ovšem, jak píšete - omezuje Vás Váš rozpočet - možná by mohl někdo přispět v rámci narozeninového dárku nebo podobně. Pak už mě napadají různé typy huculek (huggs) - myslím, že byste si vybrala, prodávají se dnes ve všelijakých barvách a stylech, nebývají ani moc drahé. Mám také jedny v šedé, což je dobře kombinovatelná bar­va.

Pancakes: Odpověď mi pomohla, děkuji!

antees +20030/-1442

11.01.14 15:09

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama