Zimní obuv k pea kabátu

Pancakes

11.01.14 14:18

Dobrý den, vlastním peakabát, podobný jako na obrázku - černý, délka těsně pod zadek. Již k němu mám černé boty na podpatku, se kterými vypadá fakt skvěle ale zjistila jsem, že celý den na podpatcích prostě nezvládám. Tudíž bych si k němu chtěla pořídit boty bez podpatku, nepromokavé a teplé. Naprosto tápu ale v tom, jak by měly vypada, aby se k němu hodily a proto žádám o radu vás. Napadly mě černé chelsea, ale možná jsem uplně vedle. Jinak nosím kalhoty a kabelku/tašku přes rameno. Jsem studentka a můj rozpočet je velmi malý. Předem děkuji za vaše rady :)


Reklama

 

Huggs boty NEEEEE! Jinak souhlas s kozačkama a pérka resp. chelsea boots jsou zárukou úspěchu skoro vždy (o;

Pancakes: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Holkazpodkroví +2868/-766

11.01.14 21:07

 

Nosím k takovému kozačky na klínku. Šedé, s minimálním zdobením. Myslím, že není problém si vybrat kozačky na nízkém podpatku, na kterém vám bude pohodlně. (Ba naopak, sháněla jsem osobně klasické vyšší podpatky a moc velký výběr jsem v obchodech nepotkala, zato nízkých a širokých bylo nepřeberně.)

aailyyn +7989/-1728

12.01.14 14:09

 

Taky bych se přiklonila k chelsea boots nebo jejich variacím, po obchodech se toho prodává hodně za přijatelné ceny a nemusí být jen černé. Sama je tahám skoro ke všemu a jsou super.

Pancakes: Odpověď mi pomohla, děkuji!

GrandAunt +57/-5

12.01.14 11:04

 

Podľa mňa čižmy jazdeckého strihu.

Pancakes: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Dixie Sunday +3907/-1431

13.01.14 14:12

 

Vlastním podobný kabát, vlastně hned několik a nikdy mě nezklamaly kožené kozačky, ovšem bez podpatku, světle hnědé (camel) barvě, až jsem překvapená, jak moc jsou účelné, navíc s hrubšími ponožkami i teplé. Ovšem, jak píšete - omezuje Vás Váš rozpočet - možná by mohl někdo přispět v rámci narozeninového dárku nebo podobně. Pak už mě napadají různé typy huculek (huggs) - myslím, že byste si vybrala, prodávají se dnes ve všelijakých barvách a stylech, nebývají ani moc drahé. Mám také jedny v šedé, což je dobře kombinovatelná bar­va.

Pancakes: Odpověď mi pomohla, děkuji!

antees +20031/-1442

11.01.14 15:09

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama