Zkrácení šatů

Jádro

07.04.15 07:51

Potřebovala bych poradit, kde si v Praze nechat zkrátit šaty viz obrázek a kolik by to mohlo stát. Jsou tam dvě vrstvy látky a potřebuji je zkrátit tak o 3cm aby se v nich pohodlněji tančilo.

 

Kde neporadím. Ale nezapomeňte si vzít s sebou boty, které plánujete k šatům nosit. Šaty si oblékněte, obujte boty a teprve pak ať si švadlena označí kolem dokola linii požadované délky. Každý máme jinak klenuté pozadí nebo naopak někdo může mít vystrčenější bříško, tak ať pak nemáte zadní díl šatů kratší nebo delší než přední (může hrozit při rovnoměrném zkrácení, záleží na postavě nositelky).

vendulael +22019/-2857

08.04.15 13:11

 

Mám velmi dobrou zkušenost s úpravou oděvů v nákupním centru Nový Smíchov. V patře je zastrčená komůrka a jsou tam šikovní a nejsou příliš drazí. Odhaduji, že by to mohlo stát mezi 300 až 500 korun. Mně zkrácení džínů vyšlo na 160 korun. Úprava oděvů byla i Kotvě, ale nevím, zda tam po rekonstrukci vydrželi. Byli ale docela drazí. Potom mám velmi dobrou zkušenost s opravou a úpravou oděvů na adrese Viktora Huga 377/4 na Praze 5. Jsou nesmírně šikovní, pečliví a rychlí. Kolik by to stálo, nemám odhad, já si tam nechávala zužovat sukni a bylo to dokonalé.

Jádro: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Clementin +252/-106

07.04.15 13:29

 

Dobrý den, teď jsem měla velmi dobrou zkušenost s úpravnou oděvů v Metropoli Zličín - Leo Baxiner (možná se jedná o pobočku stejné obchodu, který má na mysli Clementin). Dávala jsem tam kabát k obtížnější úpravě a výsledek byl perfektní. Ceník mají tady: http://www.upravyobleceni.cz/sluzby.html

Jádro: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Azarewa +251/-19

07.04.15 16:54

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit