Zkušenosti s obchodem Street super shoes

snowhite_

04.04.13 00:42

Ahoj,

chci se zeptat, jaké jsou vaše zkušenosti s botami z obchodu Street super shoes (Brno, Vaňkovka). Koupila jsem si tam nedávno černé lodičky, ale začínám mít pocit, jestli jsem zase nenaletěla nekvalitnímu obchodu. Zatím se moc nevyznám v tom, co je kvalitní a co ne, navíc je pro mě dost rozhodující i cena bot. Díky za všechny zkušenosti.


Reklama

 

Upřímně, nevím jak s lodičkama a letní obuví, ale já jsem si tam koupila zimní boty. Byly super teplé a pohodlné. Asi tak 14 dní. Měkký a dutý podpatek praskl a přes špičku do bot teklo. Tak jsem je šla reklamovat a čekala jsem, že mi vrátí peníze a já si půjdu boty koupit jinam. Dostala jsem poukázku s platností 1 rok a se slovy, že peníze dostanu nejdříve za měsíc, až bude ta moje reklamace posouzena. Jelikož jsem musela v něčem chodit, tak jsem si koupila druhé zimní boty a historie se opakuje. Pěkné, teplé, pohodlné, ale teče do nich. Jak se oteplí, tak je jdu vrátit a počkám si měsíc na peníze a už mě tam nikdy nikdo neuvidí.

Kaackac +105/-13

04.04.13 10:59

 

vždyť to je laciný obchod už podle výlohy.

já odtamtud pár bot mám, kvalitu jsem nečekala nikdy, ale přesto dokázala obchod překvapit - když jsem si koupila boty na klínku, chodila jsem v nich týden (což bylo prokazatelné podle účtenky), úplně se mi rozpadl ten malinký podpateček pod klínkem (byl totiž vyroben z nějaké jakoby drtě slisované tlakem do jednoho kusu, ale při zátěži se ty kousky rozletěly) a při reklamaci mi řekli, že to je vada opotřebení a tím je přestávám zajímat.

doporučuju tam kupovat leda boty v nějaké akci za 290 kč s tím, že plánujete je nosit jen velmi příležitostně.

a počítat s tím, že s reklamací se vám na 100% vysmějí.

Jiná Realita +245770/-57425

04.04.13 11:29

 

Přidávám se s negativní zkušeností. Zimní boty od nich mi vydržely dva měsíce, propadly se podpatky, reklamaci mi neuznali. Nikdy více!

Petpetra +32/-4

23.10.13 18:37

 

Tak si na ně stěžujte, určitě mají nějaké šéfy - a nemyslím tím vedoucí obchodu.

HertaDeOran +8440/-2320

04.04.13 15:57

 

Já jsem si tam asi před 3-4 lety koupila zimní boty Rieker za 2000. Po pár dnech nošení se jim začaly rozlepovat špičky (což mě dost rozladilo, protože boty z Deichmanna za 700 nosim už asi 3. rokem). Ještě nějakou dobu jsem v nich chodila, protože jsem nemohla sehnat jiný boty, takže při reklamaci už byly dost rozlepený. Prodavačka se na to netvářila, ale reklamaci přece jen uznali a peníze mi bez problémů vrátili.

Káně +78/-13

04.04.13 15:58

 

Koupila jsem si tam za litr překrásné oxfordky na klínku - no pohodlné teda nejsou vůbec, což jsem ale zjistila až po půlhodince běhání po městě, když mě průběžně chytaly křeče do jedné a druhé nohy. Aspoň poučení pro příště, že boty se špatnou klenbou fakt nebrat.

Jinak ostatní boty, co jsem si tam kdy zkoušela, na tom byly většinou ještě hůř…

Barbuchaa +1227/-207

04.04.13 16:46

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama