Zkušenosti s šátky Cottisi

Violet111

28.01.13 17:20

Prosím, máte někdo zkušenosti s šátky Cottisi?
www.cottisi.cz
Mají širokou škálu barev a šály hedvábné i kašmírové, jen ceny mi připadají podezřele nízké… Kvalita u kašmíru asi nebude nic moc, co? Pokud vůbec jde o kašmír…

Předem díky!


Reklama

 

Ano, ceny jsou podezřele nízké. Ne snad, že by byly zcela nereálné - nepříliš chtivý přímý dovozce s nízkými tuzemskými náklady je mít může - ale to asi nebude tento případ, vzhledem k tomu, že hedvábné a polohedvábné výrobky má tato firma značně předražené.
Další věc, která by měla trošku vzbudit obavy, je podivný popis „pashmina ze 100% kašmíru“ - to je jako „papír ze 100% papíru“.
Zkuste se zeptat přímo ve firmě, pokud jsou to, co deklarují na svých stránkách, nebude jim zatěžko Vám kvalifikovaně odpovědět.

Betty J. +32612/-3894

28.01.13 18:00

 

Ceny mi nepřijdou nijak nereálné. Ovšem je nutno říct, že není hedvábí jako hedvábí! Na webu uvádí, že hedvábné šály jsou ze surového hedvábí - tipuju, že tím myslí hedvábí jiných druhů bource, než morušového. Třeba tussah nebo ještě nějaké jiné.
Stejně tak není kašmír jako kašmír. Může to být méně kvalitní kašmír, nebo jednovrstvý, případně to kašmír vůbec být nemusí. Nejlepší by to bylo nějakou vyzkoušet.

PS: Betty: „pashmina“ se používá i ve smyslu „široká šála“, tady bych problém nehledala :)

modra_kocka +6539/-2211

28.01.13 20:17

 

Pokud máte možnost, jděte se na ně podívat osobně. Já to udělala a byla jsem vyléčena. Mám o hedvábných šátcích přeci jen poněkud jinou představu. Už jen to začistění okrajů mluvilo samo za sebe, natož pak materiál.
Vidím, že jste z Prahy, takže Vás pošlu do Palladia. Nemají sice na ukázku vše, ale myslím, že pro představu to bude stačit.

Khajka +3621/-480

29.01.13 09:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Polské šaty udělaly vévodkyni špičatá prsa

Vévodkyně Kate společně se svým manželem princem Williamem... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Zara žere těla

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Dala jsem na nějaký čas kritice dovolenou, ovšem poslední návštěva... Celý článek


Reklama