Zn. Mimosa, Lalo, Phyllis Boho -mají v ČR šanci?

Barbyl

26.02.13 05:20

Dobrý den,
zajímal by mě Váš názor na Australské značky Mimosa, Lalo a Phyllis Boho = kaftany, jak vidite využití a jak se Vám líbí. Přikládám několik fotek a založila jsem i diskuzi, budu se těšit na Vaše názory a předem děkuji za odpovědi.
Link na diskuzi


Reklama

 

Špatně, špatně, špatně prováděný marketingový průzkum. Psala jste, že nějaké máte - proč se v nich nevyfotíte a nepostnete to do galerie? Pokud šaty zaujmou, jistě se k nim budou lidé v tomto smyslu vyjadřovat. I když upřímně řečeno - ano, samozřejmě se najdou ženy, kterým se budou líbit a které budou o koupi uvažovat, jenomže jenom v tom kouzlo úspěšného obchodu nespočívá…

Lina-jiná +2988/-814

26.02.13 08:02

 

Nic, co bych ještě neviděla, nic, co bych musela nutně mít, spíš naopak - osobně mě to neoslovuje, ale asi nejsem cílová skupina.
Nevím, jaké další věci nabízejí, ale nepodnítilo mě to, abych se někam podívala, jestli mají i něco, co by se dalo nosit pod 25 stupňů.
Geografická poloha ČR způsobuje, že nežijeme větší část roku u moře… v tom je asi problém.
Možná je kouzlo v úplně úžasných nenapodobitelných materiálech, ale pak je chyba ve zpracování.
K té stěhovatelnosti a nemačkavosti (to není tady, ale ve Vaší diskusi) - myslím, že každý, kdo trochu víc cestuje, má už doma většinu oblečení z nemačkavých materiálů a všimla jsem si, že na tento segment zákazníků jsou i průměrné obchody zacílené, takže výhoda je celkem nenápadná.

andano +11975/-589

26.02.13 08:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama