»Cikánské« letní šaty

de.Croixmare

07.06.12 20:06

Zdravím. Potřebovala bych poradit, kde sehnat letní šaty v tomto stylu. V běžných obchodech na nic takového nenarážím.
Bližší popis: délka ke kolenům a kratší, v oblasti pasu upnuté (cikánské šaty mají normálně na tomto místě pasový korzet, to pochopitelně nechci), nebo by mohly mít širší pásek, v oblasti prsou jsou volně nařasené, pochopitelně typická spadlá ramínka a rukávky. Barva je mi v podstatě jedno, jen bych nerada nějaké divoké skutečně »cikánské« vzory.
Za každý tip budu moc vděčná.

 

Šaty v „gypsy stylu“ prodává Jane Norman (bohužel nedodávají do ČR, takže mrkněte na http://www.houseoffraser.co.uk, kteří tuto značku nabízejí a k nám dodávají), například tyto šaty : http://www.houseoffraser.co.uk/…ault,pd.html?…

http://www.houseoffraser.co.uk/…ault,pd.html

http://www.houseoffraser.co.uk/…ault,pd.html

http://www.houseoffraser.co.uk/…ault,pd.html

Jinak pokud byste jela do Maďarska do lázní, tak v Budapešti je obchod Romani design, který se prý specializuje na romskou módu. http://www.novinky.cz/…reotypy.html?…

seymy +468/-48

08.06.12 00:21

 

Pokud jste z Prahy, tak šaty tohoto stylu jsem si zkoušela v My na Národní. Už si ale nepamatuji, jak se ten obchod jmenoval. Byly podobné těm černým, co odkazovala seymy.
S tím, že mi přišly víc „cikánské“. Měly nařasený vršek s drobnou mašličkou na zavázání, v pase upnuté a od pasu se zase rozšiřovaly. Podšívka sahala pouze pod zadek, od zadku nad kolena už byla volánková sukně bez podšívky. Byly také černé s drobnými barevnými motivy, přeplácané nebo vulgární určitě nebyly.
Dělaly pěknou siluetu, ale já bych je moc neunosila, plus nemám ráda přílišné pohledy na ulici a ty by mě u nás na maloměstě čekaly, tak tam zůstaly viset. Cena myslím kolem 600 Kč.

Karja +66935/-6068

08.06.12 10:59

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit