Charlottin svetr vyprodali za pár hodin

Princezna Charlotte oslavila letos 2. května své druhé narozeniny. K této příležitosti Buckinghamský palác zveřejnil oficiální fotografii malé princezničky, kterou vyfotila její maminka vévodkyně Kate. Holčička má na sobě žlutý svetřík s modrými ovečkami od značky John Lewis. Tento kousek byl po publikování fotografie do pár hodin vyprodán. Tyto zázračné prodejní schopnosti zdědila Charlotte po své mamince Kate.

Není to však poprvé, co malá Charlotte udává trend v dětském odívání. Minulý rok byla vyfocena v pudrovém svetříku od značky Oliver & Kids, po kterém se strhla masová poptávka a obchodu vzrostly objednávky ze zahraničí, zvláště z Číny a Ameriky.

Necháváte se také inspirovat malými celebritami a oblékáte své ratolesti podle nich, nebo vám připadá zbytečné se s oblečením pro malé děti tolik piplat?

Admin Módnípeklo.cz, 11.05.17 00:00, z kategorie: Celebrity
Reklama

   Váš příspěvek
 
harim
18 příspěvků 11.05.17 20:30

Spíš mám radost, když vidím, že moje dcery nosili/nosí něco obdobného. To si řeknu, že nemám zas a ž tak špatný vkus. Př. mají podobné střevíčky jako malá princeznička i jako dcera Viktorie Beckham.

 
aviv
51 příspěvků 13.05.17 19:26

Myslím, že mám dobrý vkus a nemusím se v tom utvrzovat tím, že já nebo moje děti mají oblečení jako Viktorie Beckham či podobná rádoby celebrita. Tím pádem nechápu rovněž britské šílenství opičení se po členech královské rodiny, ikdyž musím uznat, že vévodkyně má vkus ( nebo dobré stylisty) a dělá krásné fotky.

 
Karin
3462 příspěvků 1 inzerát 15.05.17 01:31

Ne že bych měla potřebu utvrzovat se ve své dokonalosti, ale i mě potěší, když vidím, že se nějaký královský dítě strojí stejně jako moje dítě (nebo teda vice versa), to je přece naprosto legitimní pejcha… :-) A že se lidi opičej po někom, kdo má vkus, no bože, aspoň se na to hezky kouká. Lepší, než kdyby dítě chodilo vymóděný jak Krampolovic pes.

 
g.kala
414 příspěvků 13.05.17 18:26

Princezna Charlotte je moc hezká. Ale ty lidi, co vykupují jako zběsilí všechno, v čem se kdy objeví, poněkud nechápu.

 
Chany
899 příspěvků 14.05.17 16:19
hm

Líbí se mi, že to oblečení je úplně klasické a holčičí, takové, co se nosilo i před desítkami let - je nadčasové. Střihem i barvami.
Charlottka je celej táta… :-)

 
mikita.miki
1934 příspěvků 19.05.17 08:16

@Chany je spíš celá babička, koukněte i na to mhouření očí a úsměv, barva vlasů…

 
Asanace
2 příspěvky dnes v 14:13

Geny se tu zapřít nedají.

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek


Reklama

Sonda do duše outdoorového národa

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Venku je tak akorát na jarní procházky. A tak se Češi, chalupáři,... Celý článek


Reklama