Růžová od Zelené

19.05.10 | autor Ada

*

Díky pozorným čtenářkám se podařilo identifikovat růžové šaty sexbomby Ochotské; jejich pachatelkou je návrhářka Marie Zelená, která už své čestné místo v pekle dostala. Na jejím webu jsou šatky vyfocené na modelce a vlastně by se zdálo, že jsou docela v pohodě... jenže prověrka v realitě ukázala to, co už dávno víme, že co vypadá hezky v katalogu, nemusí být stejně hezké ve skutečnosti. I když od někoho, kdo se chce nazývat návrhářkou, bych to čekala. Hezky nafocené šuntovní hadry můžou být v nějakém quelle, kde stojí šaty pětistovku.

Problém růžových šatů je v tom vršku. Modelka je hodně štíhlá, vysoká a s drobnějšími vnadami, kdežto Michaela Ochotská má křivky a velká prsa. Tam, kde modelce stačí placatý kousek látky, by Míša potřebovala lépe tvarovat, ale Zelená to zřejmě vyřešila jen tím, že prostě přidala materiál. Výsledek? Dva stany.

Na obrázku je vidět, že vrchní část šatů není nijak tvarovaná. Tvoří ho zřejmě jeden kus látky, v pase přišitý s mírným nabráním, kolem krku zmuchlaný do užšího proužku. Návrhářka by se možná bránila, že nechtěla stříháním poničit vzor - ale řekla bych, že by udělala lépe, kdyby trochu šmikla do vzoru - stejně není pravidelný -, než aby ze své klientky udělala strašidlo. A když už chtěla aranžovat bez šití, měla si vybrat lehký, splývavý materiál.

Zdroj: mariezelena.cz

 

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek
Michala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.10 09:55

Myslím, že s Františkou byste mohly dát kávu:-)
http://prozeny.blesk.cz/…re-dech.html

vendeta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.10 11:29

na hlave ma rozteklou zmrzku

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek

Odvrácená strana módy: Trh s falešným zbožím

Autor: Kateřina

Lidé, kteří nosí padělky, se podílejí na jednom z největších... Celý článek

Páteční momentky 8

Autor: Ada

Jak řetězce kopírují návrháře, co nového je a bude v obchodech a na... Celý článek