Růžová od Zelené

19.05.10 | autor Ada

Díky pozorným čtenářkám se podařilo identifikovat růžové šaty sexbomby Ochotské; jejich pachatelkou je návrhářka Marie Zelená, která už své čestné místo v pekle dostala. Na jejím webu jsou šatky vyfocené na modelce a vlastně by se zdálo, že jsou docela v pohodě... jenže prověrka v realitě ukázala to, co už dávno víme, že co vypadá hezky v katalogu, nemusí být stejně hezké ve skutečnosti. I když od někoho, kdo se chce nazývat návrhářkou, bych to čekala. Hezky nafocené šuntovní hadry můžou být v nějakém quelle, kde stojí šaty pětistovku.

Problém růžových šatů je v tom vršku. Modelka je hodně štíhlá, vysoká a s drobnějšími vnadami, kdežto Michaela Ochotská má křivky a velká prsa. Tam, kde modelce stačí placatý kousek látky, by Míša potřebovala lépe tvarovat, ale Zelená to zřejmě vyřešila jen tím, že prostě přidala materiál. Výsledek? Dva stany.

Na obrázku je vidět, že vrchní část šatů není nijak tvarovaná. Tvoří ho zřejmě jeden kus látky, v pase přišitý s mírným nabráním, kolem krku zmuchlaný do užšího proužku. Návrhářka by se možná bránila, že nechtěla stříháním poničit vzor - ale řekla bych, že by udělala lépe, kdyby trochu šmikla do vzoru - stejně není pravidelný -, než aby ze své klientky udělala strašidlo. A když už chtěla aranžovat bez šití, měla si vybrat lehký, splývavý materiál.

Zdroj: mariezelena.cz

 

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek

Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.10 09:55

Myslím, že s Františkou byste mohly dát kávu:-)
http://prozeny.blesk.cz/…re-dech.html


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.10 11:29

na hlave ma rozteklou zmrzku

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Historické kabelky

Autor: Ada

Výstavu historických kabelek jsem navštívila v muzeu v Karlových... Celý článek

Růžová propast

Autor: Ada

Tahle fotka není nejnovější, ale je to taková milá pekelná klasika,... Celý článek