Lesana reloaded?

24.06.10 | autor Ada

*

Jedna věc je na té fotce v pořádku: když mám pěknou prdelku, tak ji ukážu. Kvůli tomuhle chlapi milují léto - kvůli oblečení, které podněcuje fantazii! Ovšem barvy a celkové... sladění? můžu to říct, nebo je to oxymoron? - toť katastrofa. Natáhněme na šortky hnědooranžovou batikovanou sukni a máme lesanu jako ze žurnálu. Tmavě zelené tričko, šortky v barvě hlíny, černohnědé kecky, šedé ponožky a opět převážně zelená taška, která možná kdysi bývala zářivější. Jestli má v té tašce dlouhé pracovní kalhoty, možná jede na brigádu sázet stromky.

Takže: až vás chytnou šortky, vezměte si nějaké normální, ne bavlněné šortečky, které vypadají jako spodní prádlo nebo cvičební úbor. Jako pohodlné a nenápadné boty do města doporučuji sandály - nazouváky se širšími pásky a  měkčí tvarovanou stélkou. Ponožky zahodit. A barvy - chcete-li vypadat mermomocí nenápadně - spíš béžové, ecru, pudrové, tlumené fialové či broskvové odstíny, jemné vzory. Tohle účel očividně nesplnilo, když se slečna ocitla v pekle!

Foto zaslala čtenářka Denisa

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek
Jana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.10 11:16

Slecnu tipuji dle obleceni a postavy na studentku FTVS - tech se na zastavce autobusu 218 ci 119 vyskytuje docela hodne… Sportovkyne casto obleceni moc neresi…

supi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.10 11:22

hm, mě přijde divná ta vyčuhující zadnice, ne barvy. Ono totiž ty fialkové a béžové někomu mohou připadat hnusné, víme?

Beena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.10 11:33

To Supi: „Pokud vás to pohoršuje, tak je prosím nečtěte. Nepište mi poučné komentáře, ve kterých se mě budete snažit napravit a vysvětlit mi, co je tolerance a že by život byl bez protivů jako jsem já mnohem hezčí. Vím to.“ viz sekce O webu. A moje odpověď víme: A někomu se zas připadají hnusné jiné věci. A takoví zde nacházejí (ano trošku jinou, zvláštní, ale!) zábavu, relax. Nechodim na weby, kde se rozčiluji. Totéž doporučuji i Vám. Hezký den Vám přeji. (Ten ale jen tak nepřijde za Vámi, o ten se musíte taky snažit, třeba tak, že nebudete číst věci, které vás rozčilují, na pultech knihkupců se válí tolik zajímavého čtiva…)

Sida
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.10 12:06

Neznám člověka, jemuž by slušela khaki (nepodpořená dalšími, aktivnějšími barvami). Ale doporučované pastelkové, zlatavé, pozitivní neutrální odstíny také nejsou pro všechny. Nám, olivovým přičmloudlíkům, nesvědčí.

Monule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.10 12:39

Ahoj, náhodou jsem narazila na tento blog a v mžiku celý pročetla. Popravdě - dostal mě. Je vtipný, trefný, s ničím / s nikým se nepářete. O módu se v poslední době hodně zajímám, tudíž mě tento blog prostě baví.
Slečna z obrázku nahoře nejen že pro módu nemá vůbec cit, ale její kraťásky (které jsou možná po mladší sestře) mi připadají až vulgární, barvy ani nekomentuji.
Přeji Vám hodně štěstí s blogem a nemůžu se dočkat dalšího článku :o) Krásný den…

supi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.10 13:16

Beena, dík za poučení o které jsem se taktéž neprosila :-)))). Jelikož zde omezený přístup není, mohu tedy číst co chci a psát také co chci. Vadí Vám to? Tak to nečtěte :-)). Navíc nevím o tom, že bych měla špatný den… Docela se bavím tím, co může někoho pohoršovat a co naopak dokáže někdo nabízet jako lepší variantu…

Beena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.10 15:34

Nebyla to ironie. A nebylo to ani poučení. Pláčete nad špatným hrobem, leč na hřbitov přístup neomezený, budiž Vám přáno. A nevadí. V pekle je vítán každý (že?), koneckonců, do ulic taky musíme všichni…

Zuza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.10 09:33

Nevaděj mi barvy, nevadí mi délka kraťásků - neřikam že se mi to líbí, ale nevadí mo to. Co mi ale vadí jsou ty boty. Ještě jako bonus s ponožkama. To je fakt strašlivý…

Nanako
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.10 14:57

Kdyby ty sortky byly modre s kapsickou, doplnene bilym trickem a jarmilkami, tak ty mimikry ihned poznate. Peklo s novou tvari.

zuuwa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.10 15:39

Tak tohle je fakt masaKRRRRRR! xD

artemisia7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.10 00:08

Tie zarezané trenírky!!! Penebože, držte ma! V tomto by som sa hanbila chodiť aj po byte, nieto ešte po námestí!!! Ponižujúce…

3youni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.10 21:53

tie nohavicky, z ktorych trci polka zadku, su nechutne… najma ta trciaca polka rite
to je akokeby som po vonku behala z bedrakmi o 5 cm nizsie a bez pradla

Lindiste
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.10 20:10

Nechápu moc tu strategii „Dobrý den, kozy ven“ = hrůza děs, ale na druhou stranu kraťasy sahající do půlky půlek = v pořádku, stejně tak podporující argumentace jako „když je zadek hezký, tak proč ho neukázat“. Jen taková poznámka, nevím, co může podněcovat něčí fantazii méně, než to, co je v celé své „kráse“ ukázáno na odiv, v podstatě zde odpadá ta zvědavost a fantazírování nad tím „co se asi nachází pod těma kraťasama“, když je na první pohled ukázáno zcela vše. Řekla bych, že fantazii podněcuje spíše to, co vidět není a nebo je odkryto poněkud decentněji a rafinovaněji, ale co já vím, já jsem se na to žádného mužského neptala :)
Jinak se zbytkem souhlasím.

THX
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.10 02:31

Mužské fantazie totiž zachází ještě dál: Co by se s tím, co je pod kraťasama, dalo dělat;)

sasa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.11 21:15

za chvilu bude teplo., takže sa na to musím pripravit znovu

Sophie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.11 10:50

Slečna evidentně jede z Fakulty tělesné výchovy a sportu… Další komentář netřeba, napadá mě ještě neco o plísni, ale to snad ani nebudu rozvádět.

slečna Barbora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.11 17:02

Uhranutá holým zadkem jsem si ponožek všimla až při čtení popisu :-))

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek

Sexy sexy sexy sexy

Autor: Ada

Nechtělo by to už trochu osvěžit slovní zásobu?... Celý článek

Tak se nám ochladilo...

Autor: Ada

...a pánové vytáhli šusťákové bundičky, plandavé džíny a dlouhé... Celý článek