Lesana reloaded?

24.06.10 | autor Ada

Jedna věc je na té fotce v pořádku: když mám pěknou prdelku, tak ji ukážu. Kvůli tomuhle chlapi milují léto - kvůli oblečení, které podněcuje fantazii! Ovšem barvy a celkové... sladění? můžu to říct, nebo je to oxymoron? - toť katastrofa. Natáhněme na šortky hnědooranžovou batikovanou sukni a máme lesanu jako ze žurnálu. Tmavě zelené tričko, šortky v barvě hlíny, černohnědé kecky, šedé ponožky a opět převážně zelená taška, která možná kdysi bývala zářivější. Jestli má v té tašce dlouhé pracovní kalhoty, možná jede na brigádu sázet stromky.

Takže: až vás chytnou šortky, vezměte si nějaké normální, ne bavlněné šortečky, které vypadají jako spodní prádlo nebo cvičební úbor. Jako pohodlné a nenápadné boty do města doporučuji sandály - nazouváky se širšími pásky a  měkčí tvarovanou stélkou. Ponožky zahodit. A barvy - chcete-li vypadat mermomocí nenápadně - spíš béžové, ecru, pudrové, tlumené fialové či broskvové odstíny, jemné vzory. Tohle účel očividně nesplnilo, když se slečna ocitla v pekle!

Foto zaslala čtenářka Denisa

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.


Reklama

Líbil se vám článek?

Reklama

 Váš příspěvek
 
Jana  24.06.10 11:16

Slecnu tipuji dle obleceni a postavy na studentku FTVS - tech se na zastavce autobusu 218 ci 119 vyskytuje docela hodne… Sportovkyne casto obleceni moc neresi…

 
supi  24.06.10 11:22

hm, mě přijde divná ta vyčuhující zadnice, ne barvy. Ono totiž ty fialkové a béžové někomu mohou připadat hnusné, víme?

 
Beena  24.06.10 11:33

To Supi: „Pokud vás to pohoršuje, tak je prosím nečtěte. Nepište mi poučné komentáře, ve kterých se mě budete snažit napravit a vysvětlit mi, co je tolerance a že by život byl bez protivů jako jsem já mnohem hezčí. Vím to.“ viz sekce O webu. A moje odpověď víme: A někomu se zas připadají hnusné jiné věci. A takoví zde nacházejí (ano trošku jinou, zvláštní, ale!) zábavu, relax. Nechodim na weby, kde se rozčiluji. Totéž doporučuji i Vám. Hezký den Vám přeji. (Ten ale jen tak nepřijde za Vámi, o ten se musíte taky snažit, třeba tak, že nebudete číst věci, které vás rozčilují, na pultech knihkupců se válí tolik zajímavého čtiva…)

 
Sida  24.06.10 12:06

Neznám člověka, jemuž by slušela khaki (nepodpořená dalšími, aktivnějšími barvami). Ale doporučované pastelkové, zlatavé, pozitivní neutrální odstíny také nejsou pro všechny. Nám, olivovým přičmloudlíkům, nesvědčí.

 
Monule  24.06.10 12:39

Ahoj, náhodou jsem narazila na tento blog a v mžiku celý pročetla. Popravdě - dostal mě. Je vtipný, trefný, s ničím / s nikým se nepářete. O módu se v poslední době hodně zajímám, tudíž mě tento blog prostě baví.
Slečna z obrázku nahoře nejen že pro módu nemá vůbec cit, ale její kraťásky (které jsou možná po mladší sestře) mi připadají až vulgární, barvy ani nekomentuji.
Přeji Vám hodně štěstí s blogem a nemůžu se dočkat dalšího článku :o) Krásný den…

 
supi  24.06.10 13:16

Beena, dík za poučení o které jsem se taktéž neprosila :-)))). Jelikož zde omezený přístup není, mohu tedy číst co chci a psát také co chci. Vadí Vám to? Tak to nečtěte :-)). Navíc nevím o tom, že bych měla špatný den… Docela se bavím tím, co může někoho pohoršovat a co naopak dokáže někdo nabízet jako lepší variantu…

 
Beena  24.06.10 15:34

Nebyla to ironie. A nebylo to ani poučení. Pláčete nad špatným hrobem, leč na hřbitov přístup neomezený, budiž Vám přáno. A nevadí. V pekle je vítán každý (že?), koneckonců, do ulic taky musíme všichni…

 
Zuza  25.06.10 09:33

Nevaděj mi barvy, nevadí mi délka kraťásků - neřikam že se mi to líbí, ale nevadí mo to. Co mi ale vadí jsou ty boty. Ještě jako bonus s ponožkama. To je fakt strašlivý…

 
Nanako  26.06.10 14:57

Kdyby ty sortky byly modre s kapsickou, doplnene bilym trickem a jarmilkami, tak ty mimikry ihned poznate. Peklo s novou tvari.

 
zuuwa  10.08.10 15:39

Tak tohle je fakt masaKRRRRRR! xD

 
artemisia7  07.10.10 00:08

Tie zarezané trenírky!!! Penebože, držte ma! V tomto by som sa hanbila chodiť aj po byte, nieto ešte po námestí!!! Ponižujúce…

 
3youni  04.11.10 21:53

tie nohavicky, z ktorych trci polka zadku, su nechutne… najma ta trciaca polka rite
to je akokeby som po vonku behala z bedrakmi o 5 cm nizsie a bez pradla

 
Lindiste  23.11.10 20:10

Nechápu moc tu strategii „Dobrý den, kozy ven“ = hrůza děs, ale na druhou stranu kraťasy sahající do půlky půlek = v pořádku, stejně tak podporující argumentace jako „když je zadek hezký, tak proč ho neukázat“. Jen taková poznámka, nevím, co může podněcovat něčí fantazii méně, než to, co je v celé své „kráse“ ukázáno na odiv, v podstatě zde odpadá ta zvědavost a fantazírování nad tím „co se asi nachází pod těma kraťasama“, když je na první pohled ukázáno zcela vše. Řekla bych, že fantazii podněcuje spíše to, co vidět není a nebo je odkryto poněkud decentněji a rafinovaněji, ale co já vím, já jsem se na to žádného mužského neptala :)
Jinak se zbytkem souhlasím.

 
THX  30.11.10 02:31

Mužské fantazie totiž zachází ještě dál: Co by se s tím, co je pod kraťasama, dalo dělat;)

 
sasa  05.04.11 21:15

za chvilu bude teplo., takže sa na to musím pripravit znovu

 
Sophie  30.06.11 10:50

Slečna evidentně jede z Fakulty tělesné výchovy a sportu… Další komentář netřeba, napadá mě ještě neco o plísni, ale to snad ani nebudu rozvádět.

 
slečna Barbora  30.09.11 17:02

Uhranutá holým zadkem jsem si ponožek všimla až při čtení popisu :-))

Sock boots: Když ponožky v lodičkách nestačí

Celosvětový trend nošení ponožek v lodičkách se dočkal dalšího... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Přečtěte si 3 knihy o módě, které vyprávějí stylové životní příběhy

Autor: Janča

Nahlédnout do šatníku módní revolucionářky, pokochat se obrázky... Celý článek


Reklama

Bílé špičaté kozačky

Autor: Ada

Bílé špičaté kozačky. Peklo v každém slově. Bílé kozačky jsou... Celý článek

Aukro hell

Autor: Ada

Až uvidíte, kolik rozličných oděvů anoncují uživatelé kreativně... Celý článek