Nepadej, prosím tě, nepadej!

20.06.10 | autor Ada

Zdroj: fler.cz (Jana Luptakova)

Máte při pohledu na takové korzety, šaty a spol. taky pocit, že je musíte na modelce držet silou vůle, a přestanete-li se koncentrovat, tak jí to spadne? Švadleny nezbedné, co nám to děláte. Tvorba paní Luptákové sice nese známky krejčovského vzdělání a praxe, ale pokus o košíčkový korzet malinko nevyšel. Košíčky nejsou košíčky, ale jen taková kolečka, proto na prsou nesedí a sunou se všude možně. Korzetu zřejmě chybí jakékoli výztuže (přitom do vší té propracované geometrie by se pár kostic v pohodě schovalo) a výsledkem je nevzhledné shrnování a hrozící nebezpečí pádu někam k pasu a tím i nedobrovolného striptýzu. Chybí také tvarování v pase, proto je to taková namačkaná rourka.

Škoda, výsledek mohl být skvělý!

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.


Reklama

Líbil se vám článek?

Reklama

 Váš příspěvek
 
rjh  21.06.10 11:33

Tyhle šaty (nebo co to je) se mi nelíbí (ani ta ženská v nich, když jsme u toho), ale samotnou myšlenku oblečení, které vypadá, že každou chvíli spadne bych nezavrhoval :-)

 
hypacuda  21.06.10 22:09

škoda, že už není vidět v pozadí to prasátko vytažené za nožičky a právě asi i porcované… oblečení na zabíjačku jako dělané.

 
cici  07.12.11 17:00

„modelku“ poznam :DDD

 
Soňa3  07.08.12 08:21

To bude asi tím, že košíčky jsou velikosti A a modelka má prsa velikosti C (pokud to není D) - jak jim mohl ten nepodstatný detail uniknout…

Sock boots: Když ponožky v lodičkách nestačí

Celosvětový trend nošení ponožek v lodičkách se dočkal dalšího... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Přečtěte si 3 knihy o módě, které vyprávějí stylové životní příběhy

Autor: Janča

Nahlédnout do šatníku módní revolucionářky, pokochat se obrázky... Celý článek


Reklama

Svatební šaty z Číny

Autor: Ada

Dostaly se mi do rukou svatební šaty ušité v Číně. Takové ty jak si... Celý článek

A nebo bezpodprsenkovém?

Autor: Ada

Je horší vylézající podprsenka, nebo žádná, když máte velké a věkem... Celý článek