Pán s culíkem

17.06.10 | autor Ada

*

Když mi bylo nějakých sedm let, šly jsme s maminkou na procházku a potkaly jsme pána s culíkem. Měla jsem z toho oči navrch hlavy - nikdy předtím jsem dlouhovlasého muže neviděla. Za totality byly přípustné pouze krátké pánské účesy. Jeden spolužák ze sociálně slabší rodiny ve třetí třídě odmítal zajít k holiči tak dlouho, až učitelka o vyučování popadla nůžky a bující "jágrovku" v týle mu prostě ustřihla. Dneska by za to možná šla sedět, pokud by si to s ní děti nevyřídily rovnou na místě.

Dneska si může každý nosit co chce a to je dobře, protože některým klukům dlouhé vlasy vyloženě sluší. Jenže s dlouhými vlasy, mají-li vypadat dobře, je dost práce a jsou-li ponechány svému osudu, dopadá to až na výjimky tristně. Minimálně polovina žen si to uvědomuje. Z mužů si to uvědomuje odhadem asi tak jedno procento.

Milí mladí muži, dychtíte-li po dlouhých vlasech, starejte se o ně, prosím. Dlouhé vlasy může mít i byznysman a manažer, udržuje-li je bezchybně upravené. Co to znamená?

  1. Vlasy myjeme, a to tak často, jak to potřebují, aby nebyly mastné. Umaštěné vlasy můžete mít na historické bitvě, protože středověcí vojáci se taky moc nemyli. (Na fantasy bitvě ne, elfové chodí upravení. Elrond by s mastným hárem nevylezl z domu.)
  2. Při sčesávání do culíku nikde nenecháváme trčet roztřepené chomáčky. Všechno se musí pečlivě uhladit (za ušima), případně to tam vůbec nemá bejt (chomáčky na krku odstraňujeme strojkem). Týká se to hlavně polovlnitých vlasů, jaké má mladík na fotce. Když už na to kašlete na ulici, dejte si pozor aspoň u zkoušek, pohovorů a jiných příležitostí, kde není vhodné vypadat jako bezdomovec, který nemá ani na hřeben.
  3. Občas je potřeba zastřihnout konečky. Prospěje to vlasům a výsledný upravený vzhled i celkovému dojmu.
  4. Nosíme zásadně vlasové gumičky v barvě vlasů. To je jediná věc, ve které může jít fotka příkladem. Barevné gumičky se pro pány moc nehodí (extravagantního páva, ke kterému by to šlo, jsem v Česku ještě nepotkala). A obyčejné tenké pryžové gumičky si do vlasů nikdy, NIKDY nedávejte, za prvé je to trapas a za druhé to vlasy trhá a ničí.

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek
Honza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.10 14:01

Ještě aby si to tak všichni přečetli, protože mám pocit, že ani jejich drahé polovičky si to neuvědomujou, tím myslím, že jejich muž vypadá tak jak vypadá…asi se jim to líbí…

Jan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.10 14:07

Jednu domu jsem nosil ve vlasech růžovou gumičky a připadal si hrozně in :)

WOAM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.10 08:48

Co se týče 2), mám s tím docela problém a už to řeším nějakou dobu. Respektive někde nechat trčet celý pramen se mi jen tak nepovede, když, tak skončí za ušima (ovšem odkud samovolně dvacetkrát za den vyleze a když řeší člověk i jiné věci než všudypřítomné vlasy, tak se mu tam podaří i nějakou dobu vydržet). Ale (a asi je dobře říct, že jsem dlouhovlasá a ne dlouhovlasý) pokud jde o nestejně dlouhý trčící krepatý vlásky všude po hlavě, nevím, co s nima. Podobně s chomáčky na krku - jako holka prostě odmítám si na krku cokoli holit, připadá mi to pekelnější než ten semtamvlas, co tam teď je. Holením se to imho vyřešit ale obecně nedá - možná pro paruku nebo na jeden den, ale od okamžiku, kdy to začne dorůstat, nechci radši ty vlasy vidět, fujtajbl. Možná by jednorázově mohla pomoct žehlička na vlasy, ale - hehe - kdo z chlapů si bude dobrovolně žehlit vlasy? I pro mě je to taková zdržovačka, že by mi za to ta ulízaná hříva nestála. Na gely a pěnová tužidla nechci v pánském případě ani pomyslet. Spíš bych řekla,. že pokud zbytek vlasů vypadá dobře (= umytě, učesaně s přijatelnými konečky), musí se u vlnících se vlasů asi trochu počítat s tím, že sem tam něco nebude dokonale stejné jako na zbytku hlavy. Upřímně pochybuju, že by se nad tím někdo pohoršoval, pokud ten ovlivnitelný zbytek mého zjevu bude velmi dobrý.

Aailyyn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.10 15:39

Dvojka je asi častý nešvar, všímám si toho dokonce i na dívkách, asi tak na každé druhé. To mi jako taková katastrofa nepřijde… Daleko horší vlasový nešvar mi přijde na blond odbarvená vyšisovaná sláma, která je na hodně dívenkách přirozená jak pěst na oko.

K.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.10 20:56

Aailyyn:
Však taky když v Británii dělali mezi chlapama průzkum, jestli fakt pokládaj blondýny za hloupější, tak jim vyšlo že jo, ale že se to nevztahuje na přírodní blondýnky…

Hanka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.10 21:47

ad K.: ano, ano, britští výzkumníci! Nebýt jich, byli bychom ochuzeni o devadesát procent moderních sociologických poznatků.

ad článek a celý blog: V době puberty a ranné postpuberty mi přišli kluci s culíkem strašně sexy. Sedět na místě fotografující pekelnice, zasním se a proberu se až na konečné. I teď mám trochu problém se přes všechny výhrady k účesu od fotky odpoutat. Naštěstí už jsem taky obrazně na konečné: Právě jsem si dočetla celý archív a začínám zpytovat své módní svědomí. Naposledy jsem nosila hezké a originální oblečení paradoxně, když jsem byla těhotná. Na aukru jsem si sehnala několik krásných a padnoucích sukní, halenek a šatů. Ale po porodu - škoda mluvit: chodící esence módního pekla: rifle, triko, větrovka, v létě trekové sandále, v zimě pohorky, na záda batoh a hurá do terénu velkoměsta. Semtam jsem tomu ještě pomohla nějakou tou samodomo tvořilkovskou parádou. Ech… Jenže když teď přemýšlím, co s tím, tak všechny mé pokusy něco vymyslet ztroskotávají na představě, jak to bude ladit s kočárkem… Dá se s tímhle povinným módním doplňkem vůbec něco elegantního skloubit?

Leia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.10 16:27

Hanka: pokud tvuj kocarek neni esence hnusu (napr. cely z maskacoviny zdobeny kanyry), tak je snad jedno, co si k tomu obleces, ne? Ladit obleceni s kocarem mi uz fakt prijde jako ulet :) Pokud tvuj kocarek hnusny je, tak je to vlastne taky jedno, protoze zkazi sebelepsi model, ktery se pokusis vytvorit :)

Aailyyn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.10 20:30

Hanka: No, nepopřu, že mi sliny do klávesnice nad tím pánem nekapou a jen hrdost mě drží, abych se nezeptala, kde tak hezcí kluci cestují. :-)) Pro dlouhovlasé muže mám slabost.

Hanka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.10 22:31

Leio, můj kočárek snad esencí hnusu není. Jen prostě každý „sportovní kočárek“ zkrátka vypadá jako sportovní… Možná je to jen pocit, ale kdybych si k němu vzala podpadky a kabelku, tak si budu připadat divně. Zkrátka mi k němu ladí batoh a sportovní boty. No, budu jej muset propašovat do šatny před zrcadlo a trochu se nad tím zamyslet.

Lucator
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.10 15:23

Hanka:
Ja si myslim, ze ke kocarku muzes opravdu nosit naprosto vsechno :)
Tak jsem to delala i ja :) Dulezite jsou vsak pohodlne boty.. a tim nemyslim ty typicky ceske trekove, ale treba boty na klinku :)

Katka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.10 22:46

Mě to nepřijde ujetý se snažit sladit s kočárem :-D…samo ale že funkčnost kočáru a pohodlí pro dítě je přednější. Některý kočáry jsou ale naprosto příšerný, že zabijí naprosto cokoliv.....

em, k tématu…nejhorší jsou vlasy mastný, jinak vše odpustím (u mužů), ještě teda krom Jágrúčesu.

Čermáček
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.10 12:36

1. No, podle „kvality“ fotky lze jenom hodně těžko říct, zda je to skutečně mastné, nicméně rozhodně nazvat to „umaštěné“ může jedině vymaštěná pipina s hygienickou obsesí. Když už se tu tedy zmiňuje Pán prstenů, tak by si dotyčná asi měla pořídit brýle, protože zrovna muži tam byli v „ulízanosti“ a uválenosti vlasů celkem nedostižní.
2. Odhaduju, že sama máš buď ježka, nebo tak po uši max, jinak bys musela vědět, že ony prostě ty krátké vlasy nejdou vžycky narvat do gumičky, i když se člověk snaží sebevíc. Zároveň, holit si to, je cesta do pekel. Navíc, co když se to někomu jednoduše líbí, každý nechce vypadat jako olíznutý od krávy.
3. Totéž, co u jedničky, z téhle fotky usuzovat cokoliv o konečcích je minimálně odvážné. Navíc je opět vidět, že autorka o vlasech moc neví - tohle jsou jednoduše zpramínkovatělé vlasy (což vlasy dost často dělávají), po pročesání to může vypadat zase 100× jinak.

Proč tu plácáš nesmysly o věcech, o kterých evidentně nemáš ani páru????

Čermáček
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.10 15:21

A pokud jde o ten pohovor, byla jsi někdy v zaměstnání na straně přijímajícího člověka, anebo si jenom představuješ, že takto by to vreálném životě mohlo chodit?

Ada Pekelná
973 příspěvků 24.7.10 15:26

Nebyla jsem na pohovoru ani jako přijímající, ani jako zájemce. Nepotřebuju to, peněz mám dost a bydlím u rodičů, kteří se o mě starají. A v realitě se náhodou vyznám! Celý den sedím u internetu a čtu si o ní!

Smrtelné záření
1 příspěvek 28.6.13 08:45
A jéje, mamánek...

Tak radši zvedni zadek a vyraž ven. Určitě to bude lepší, než louskat nesmysly…

Čermáček
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.10 16:38

Ano, podle toho, co tu píšeš, to tak opravdu vypadá…;o)))) A to zcela bez urážky - opravdu to působí jako blogísek znuděné holčičky.

Michala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.10 16:45

Čumáčku, ale prosím vás ;)

Čermáček
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.10 16:48

Myšáčku, prosit nemusíte:)

Kajča
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.10 23:19

Ano souhlasím je to příšerné. Nedávno jsem jela s kamarádkou metrem a u dveří seděla osoba u které jsem z prvu nemohla určit pohlaví. Vlasy byli platinově blondaté mastné a stáhlé do RŮŽOVÉ gumičky, rysy byli mužské s dívčím nádechem, tričko vytahaném nemohla jsem tedy určit pohlaví potdle hrudi, ruce ženské, prsty mužské, na stehnech RŮŽOVÁ věc která byla mikinou, tříčtvrtáky vytahané a na závěr toho šílenství sportovní boty se žraločí podrážkou…Nakonec z toho vylezl muž…

Zelizko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 11:37

Já NENÁVIDÍM MUŽE S DLOUHÝMI VLASY!!! Promiňte, ale to je něco tak odporného, že ani manažerovi bych je neodpustila, i kdyby chodil ke kadeřníkovi každé ráno na culík. V tomhle neumím být tolerantní, prostě ne… Chlap s máničkou není chlap, fuj, brrr… Jestli něco opravdu nevydýchám, tak je to tohle.

Dahllie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 12:10

Zelizko, co člověk to názor, já se zase po vlasáčích můžu utlouct a nesnášim pleš :-D

Snehurka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 12:15

Mne se taky chlapi s dlouhymi vlasy libi! Nejvice asi s polodlouhymi, tak k ramenum. Pokud jsou jeste ciste (v culiku i bez) tak me to opravdu velice pritahuje! Proste manicky byvaji jaksi muznejsi, nemuzu si pomoct.

Nejlepsi vlasac byl blondaty milenec Samanthy v Sexu ve meste;))

Sibyla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 12:39

Já se obávám, že všechny Adiny rady vlasatým pánům padnou na úhor v případě těch nedbale přírodních typů. Oni chtějí vypadat zanedbaně, byť se i denně koupali, protože tím demonstrují opovržení komercí/civilizací/režimem/ženami/rodiči (nehodící se škrtněte). S jedním takovým jsme kdysi stanovali (v partě, ne v páru). Těžce nedbalý, ale ráno zjistil, že ztratil koženou čelenku. Prolézal tábořiště, sbalené stany, a všichni jsme na něj čekali. Říkala jsem si tehdy, že holka by se ani neodvážila pípnout, že musí hledat ztracený šmuk, aby se necítila jako povrchní fiflena.

Libor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 13:02

Zelizko: v tom případě tu mám něco přesně pro vás!

http://www.youtube.com/watch?…

Sibyla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 13:19

Ty chci, maminko! Jsou krásní, až oči přecházejí! (A uši taky)

Zelizko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 13:36

Já nechci svůj názor nikomu vnucovat, chápu, že kolik lidí - tolik chutí. Já jsem se jen potřebovala vyjádřit. Třeba já osobně to mám s tou mužností jinak, jakmile má dlouhé vlasy, veškerý seks-epíl se propadá do pekel. Já mám zkrátka muže ráda pěkně ostříhané a upravené. Avšak pozor! Taková ta nagelovaná pubertální a postpubertální monstra s dvaceti prameny dvaceti směry a ve dvaceti odstínech, nejlépe ještě efektní ofinka přes oči, tomu se směji snad ještě o trochu víc :-D

Anna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 13:46

Jen k tem stiznostem jak je desne tezky drzet na uzde litajici minivlasky: Ja mam vlasy cca jako pan na obrazku s tim, ze je mam navic jeste tenci. Moc se nemasti, zato se mi hodne poti hlava, takze to vypada ve vysledku stejne. K vyse uvedenym bodum musit uznat, ze to proste u dlouhych vlasu tohoto typu JE silena prace a culik bych si bez tuzidla a zaverecne trochy laku (ty male litajici vlasy vsude kolem hlavy se proste jinak zkrotit nedaji) proste nedovolila (vypadala bych jak pan vyse). Tzn. pro chlapa ktery ma tenhle typ vlasu a odmita stylingove pripravky jsou resenim jen dobre strizene kratke vlasy, uplne stejne jako pro zeny s timhle typem vlasu.

Neco absolutne jineho jsou kudrnaci nebo ti s ‚hrebiky‘. Znam tolik chlapu kteri vypadaji dobre s delsimi prstynky/rovnymi vlasy. Az jim to vsechny holky zavidi. To vlastne staci jenom poradne myt a obcas prostrihat, v nekterych pripadech ani snaha o tvarovani nema cenu a porad vypada to skvele.

Takze ve vysledku proste zalezi na vlasech. Pokud na to vlasy nemate, a nehodlate se starat, bezte se ostrihat panove (a damy).

Daroen
5 příspěvků 3.6.13 16:55

Nevím, proč bych si měla nechat kvalitní dlouhé vlasy ostříhat jen proto, že mám určitý vlasový typ a prostě mi zůstávají nad ušima krátké vlásky, které víc nerostou. Trčící vlásky jsou zcela normální, prostě se vlasy obnovují a dorůstají. Člověk to pak musí častěji sčesávat a uhlazovat, ale není to důvod zalepovat si hlavu lakem a tužidlem. Osobně je mi tužidlo velice odporné, lak používám jen ve chvíli, kdy jdu opravdu do divadla a chci, aby drdol nebo účes nějak vypadal.
Na běžné nošení stačí nosit s sebou kartáč a kratší prameny prostě přicvaknout pinetkou.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 13:47

Zelizko: moje řeč, moje řeč …

prostě - George Clooney a pod.: ano ano ano!!!!
omelírovaní metrosexuálové, máničky a Jágrovy deky: děkuji, neberu :))

Stetecek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 13:50

A oni se vam ti chlapi nejak nutí? Denně vám padají ke kolenům a chtějí vás za každou cenu?

Pokud ano, tak to beru, jinak mi dost uniká smysl těchto pubertálně laděných výlevů na téma, co všechno mi připadá fůůůůůůůůůůůůůůůůůj!

Libor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 13:57

Víte, ono když napíšete, že nenávidíte muže s dlouhými vlasy, tak to vypadá, jako kdybyste měla nějaké traumta z dětství, ve kterém figuroval muž s dlouhými vlasy a ted si svou nevávist projektujete do všech vlasatých mužů, protože v nich vidíte pořád toho jednoho. Některé ženy podobným způsobem nenávidí třeba nejen vlasaté muže, ale dokonce všechny muže světa - vlasaté, plešaté, bílé, černé, s malými i velkými penisy, stejně jsou všichni stejní. Dokážu si představit, že někdo nenávidí blízkého přítele, kterýho zradil, opilého řidiče, který mu srazil někoho blízkého či tak něco, ale tohle je prostě vtipné:))

Zelizko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 14:06

Tak víte jak to je. Znáte ten pocit, když vám něco vadí, opravdu hodně vám to vadí, a najednou zjistíte, že nejste sami? To je najednou taková úleva! Zkrátka to mé impulzivní povaze nedalo a musela jsem s tím ven, protože mé srdce to potřebovalo :-) Pravda je, že slovo „nenávidím“ je možná trošku silné, protože je fakt. že mi žádný vlasáč ještě neublížil, nicméně trvám na svém a zkusím to tentokrát jinak :-) Takže: Dlouhé vlasz mo na mužích nepřipadají přitažlivé. :-)
Milý Stetecku, ne, vlasatí muži se mi naštěstí opravdu nijak nenutí :)

Zelizko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 14:10

A zrovna se musím překlepnout! :) Život je pes :)

Stetecek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 14:12

No, mně přijde spousta různých typů z různých důvodů nepřitažlivých, ale že bych kvůli tomu musela psát, že je nenávidím, případně že mi opravdu hodně vadí… Zvlaštní.

Dadina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 14:14

Vlasáči mě nechávají chladnou,většinou,ale odpuzují mě chlapi s knírkem nebo nějakým tím tvarovaným výtvorem z vousů(dlouhé vousy,to už je pro mě kategorie ,jejíž název tady nemůžu napsat,bo bych byla nařčena z nějakých psychicky zafixovaných pohnutek z dětství,nebo co…a asi i sprosté by to bylo)

Zelizko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 14:14

A proč by ne, Stetecku, když je k tomuto tématu diskuze?

Libor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.11 14:24

Dadina: tak to se najde i něco pro vás!

http://www.100xr.com/…ad.Welch.jpg

Judita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.11 10:23

Mne ten chlap neodpuzuje a co víc, připadá mi povědomě - můžu se ptát po místě ulovení fotky?

adeeelka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.11 13:34

Mna osobne chlapi s dlhymi vlasmi dost odpudzuju, nic proti niektorym to sice pristane,ale na mna to posobi nejak nesympaticky. Mala som spolubyvajuceho, ktory mal riedke vlasy, vypadavali mu, miestami sa objavovali plesiny…a nosil dlhe vlasy v presvedceni ze to vyzera ovela lepsie…nevyzeralo

darkie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.11 13:51

Judita - to sme dve :D
Ale ja som si pak srovnala dlzku vlasov a nie, nemoze to byt ten isty.
Inak je to Brno, salina c. 1, linka Bystr - Ecerova. Ci to pomohlo…

Judita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.11 15:49

Darkie: aha :D tak lokace neodpovídá, ale přesně stejný typ je kamarád, i gumičku do vlasů nosí stejné barvy :)
Díky.

Hranatá Kočka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.11 15:28

Já mám tedy dlouhovlasatcích poměrně striktně jasno… :-)
http://www.hranata-kocka.net/…ky-damicky-/

Brannwen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.11 23:17

Přijdou mi hloupé postoje typu „Nesnáším muže s dlouhými vlasy“ Ano, někteří kluci v nich opravdu vypadají zženštile, ale některým to opravdu prostě sekne. Pokud má vlasy nemyté a mastné, je nechutný každý, at má vlasy jak dlouhé chce.. Koneckonců nagelované lesklé vlasy vypadají nechutně zrovna tak, ne-li víc.
Možná je to tím, že se pohybuji převážně mezi šermíři, metalisty a fantazáky, ale musím říct, že když jsem přišla jako čerství prvák na právnickou fakultu, a z celé narvané přednáškárny byli pouze tři kluci dlouhovlasí, byla jsem vážně neštastná. Milionkrát radši bych jednoho metalistu s dlouhými vlasy, než 596 narcistních diskofilních právníků… Jinak je naštěstí Brno na pořádné chlapy, co vypadají jako chlapy i s dlouhými vlasy, bohaté dost :)

modra_kocka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.11 01:17

Brannwen: a postoj „kdo není dlouhovlasý metalák/fantazák/šermíř, je narcisistní diskofilní pitomec“ je v pořádku? :) Ada v článku píše „Dneska si může každý nosit co chce a to je dobře, protože některým klukům dlouhé vlasy vyloženě sluší.“, zatímco Vy jste jste k diskuzi o článku o tom, že i muži by se o své vlasy měli řádně starat, přispěla tím, že jste šmahem rozdělila všechny muže na dvě skupiny, ze kterých jedna je skvělá a báječná a nosí dlouhé vlasy (i když z vaších slov trochu zaznívá, že se za tyhle kamarády asi trochu stydíte - nechápu důvod) a druhá jsou vylízaní pitomci, co studují právnickou fakultu. Konec konců tu stejnou právnickou fakutlu, kterou studujete Vy sama :) Myslíte si, že jste jediná na celých právech, kdo není „narcisistní a diskofilní“? :)
Myslím, že základem práva je psaný text a bylo by dobré se ho naučit nejen číst, ale i chápat :)

Bridget
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.11 17:38

Zvídavá otázka: znáte někoho, kdo si „neposlušné“ pramínky/chomáčky opravdu holí? Ado? Přijde mi to, ehm ehm, zběsilé. (Žena, 30, dlouhé vlasy.)

sirael
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.11 22:12

JUDITO…kdybych nevěděla, že můj chlap nejel tramvají (je to tramvaj??) cca deset let, řekla bych na stopro že je to on ehm…:)) barva , délka, kapuce …a propos …velmi mu to sluší,neodpozuje mne a je to prostě (i z druhé strany) hezkej chlap..:D

Esme
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.11 17:22

a ja miluju ty dlouhovlase typy s tridennim strnistem. A predsilam, ze vonave v dobre padnoucich dzinach (fujtajbl ve spolek) a napadite kosili rozepnute tak akorat.. protoze i takova rockova „manicka“ muze vonet, pokud se o sbe stara -a staci minimum - sprcha,deodorant a ciste obleceni. Nelplest s glamrockery, kde je vsechno toto dovedene ad absurdum :)

esterkad
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.12 10:09
opravdu hloupý článek

…a nadpisem jsem, myslím, řekla vše. Mladík má vlasy naprosto v pořádku a jestli mu po celém dni někde trčí nějaké kraťounké vlasy, které jsou notabene vidět jen proti světlu, oceňuji, že si je hystericky neupravuje. Trochu více soudnosti v té kritice!

Pánsculíkem
1 příspěvek 21.10.19 19:57

Ále nic

Příspěvek upraven 21.10.19 v 20:00

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek

Témata článku

Nenápadný luxus

Autor: Ada

Víte, jak chodí oblečené opravdu úspěšné ženy? Jak dávají najevo... Celý článek

Made in Italy

Autor: Ada

Když jsem předevčírem řekla pekelné A, řeknu i nepekelné B. Dnes... Celý článek