Andrea (ta s tím divným jménem)

13.07.10 | autor Ada

*

Před pár dny jsem byla tak zpruzená z toho vedra, že jsem se rozhodla zdrbnout nějakou celebritku. A Peklo mělo výpadek a nejelo. Takže nenávist se musela střádat a střádat a teď ji konečně vyventiluju. Tento článek je na hranici hnusného pomlouvání osoby, kterou osobně neznám. Pokud vás to pohoršuje, nečtěte ho. (A jestli si ho přesto přečtete, laskavě mi v komentářích nevysvětlujte, že jsem odporná drbna.)

Když byla Andrea Verešová, nyní Volopichová (bod za odvahu, já bych si nechala svoje příjmení, falešná hrdost stranou), mladé kuře, byla to docela pěkná modelka. Komu by se roztomilé zelenooké a jemně pihovaté děvče nelíbilo. Věk a diety jí od té doby trochu zostřily rysy, což jí příliš neprospělo. Možná by ovšem nevypadala tak tvrdě, kdyby z ní vyzařovala nějaká nefyzická krása. Jednoduše řečeno, kdyby to byla dáma. Stačí skouknout pár fotek a je jasné, že v Andree není dámy ani kousek. Někoho s tak rusky zbohatlickým vkusem aby pohledal. Poznáte ho podle několika neomylných znaků:

1) Prsa ven

Autor: neuveden, dostupné z: http://www.super.cz/clanek/42527-veresova-v-televizi-prsty-v-puse-a-oplzla-gesta.html

Přestože dekolt v tomto případě Andree ale vůbec nelichotí, stejně si ho nemohla odpustit. Kulaté implantáty na hubeném hrudníku (na žebra v dekoltu je potřeba mít hodně málo tuku) nejsou žádná krása a zavěšením do stříbrných pytlíčků se to moc nespravilo.

2) Zlato

Vždycky aspoň nějaký zlatý (nebo jiný metalický) doplněk, ideálně víc: zlatá kabelka, zlaté boty, zlatý potisk na oblečení a zlaté kruhy v uších.

Autor: neuveden, zdroj: super.cz

Zlato je fajn, ale všeho moc škodí.  Tohle je jen transformovaná touha dát si na každý prst jeden zlatý prsten.

3) Záliba v sexy fotkách

Některé celebrity pravidelně fotí série úžasných sexy fotek do kalendářů, magazínů, katalogů nebo jen tak.  Denně vystavují maso v bulváru a na akcích, všichni už ho viděli stokrát, přesto celebrita a její pochlebovači trpí dojmem, že je to pořád málo. Sterilní "smyslné" výrazy, nudné pózy, retuš vymazávající jakoukoli osobitost. Výsledek? Lacinost a pár spokojených, kteří mají nový obrázek na zeď dílny.

Autor: Jiří Hurt, dostupné z: http://revue.idnes.cz/foto.asp?r=lidicky&c=A100325_153940_lidicky_nh

Autor: Jiří Hurt, dostupné z: http://revue.idnes.cz/foto.asp?r=lidicky&c=A100325_153940_lidicky_nh

4) Co nejvíc holé kůže

Nohy kam až to jde, prsa kam až to jde, ruce... čím víc, tím líp.

Zdroj: super.cz

S pěknou postavou se musí zacházet jako s módním doplňkem: dávkovat jako ostré koření. Když toho nandáte moc, nebudete sexy, ale vulgární.

Možná se v Andree pletu, potřebuje se jen vyřádit a ta dáma z ní jednou bude.

Nebo jí to zůstane a budeme se na její smažené vydietované tělíčko v minisukních a dekoltech dívat ještě za dvacet let.

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek

Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.10 23:31

Mohlo tohle vystudovat práva? Jo, pardon, ono to bylo v Plzni, takže mohlo… :-)) Nepřijde mi nádherná na žádný fotce, spíš laciná. Ale bod tři je extrémně brutální… Jo, Photoshop je věc.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.10 01:14

Poslední fotka vypadá jak záběr z E 55

Paní Andreu jsem několikrát viděla ,, naživo" a vypadá strašně tvrdě a nepřirozeně.
Ale měla vždycky na sobě velmi drahé drahé šaty, (mnoho) make upu , dokonalý (nepřirozený) účes

Nikdo by jí nehádal, že jí není ani třicet, bohužel vždycky vypadala minimálně o 10 let starší


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.10 07:36

Počkej, ono jí vážně ještě není ani třicet? =-0


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.10 09:45

ad Andrea - no comment, fakt to za to ani nestoji…

ad cestina - „pretransformovana“ - to je blbost, transformovana bohate staci… Pretransformovana znamena: prepremenena.

Ada Pekelná
973 příspěvků 14.7.10 12:03

Jana: máš pravdu… opraveno


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.10 16:55

Andrea je kapitola sama o sobě . Jako jedna z mála v českém rybníčku (rozuměj čes. ,celebrity, okruhu) si může dovolit skutečně drahé šaty, čehož ale vždycky spíše zneužije k propagaci onoho ruského (to je zvláštní, že tady tento výraz čtu,protože jsem si ho sama pro sebe v hlavě užívala již věky předtím :-) ) bohatýrského stylu .
Nejlépe ještě všechno okoření zlatými rolexkami a má ránu jako z děla .


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.10 19:40

nejlepší článek :-) bavim se tu..verešová mi nikdy neseděla a nevěděla jsem čim, ale „ruský bohatýrský laciný styl“, to všechno sedí..hlavně aby ve varech neměla stejný štay na víc příležitostí :-D ať žijou dámy jako pavlína němcová, krainová, houdová, šeredová atd. zaplaťpánbůh za ně..ale tak zas je to o vkusu..


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.10 20:23

No, mne jen zaráží, že sama má holé nohy a dítě se paří v punčocháčích :-/


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.10 00:11

Týjo, Krainová mi zrovna taky nepřijde jako typická reprezentace vkusu. Ale asi jak kdy. Občas se na ni dá i koukat, občas uplatňuje pravidlo č.4, čím víc kůže, tím víc adidas.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.10 13:46

No děs běs, já mít tolik peněz na oblečení, tak sladím i dítě k sobě, rozhodně bych dala malé jiné botky.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.10 21:13

„Obrázek na zeď dílny…“ svatá prostoto! Jeden z těch chlapců, co se stal ředitelem jisté banky, při nástupu vyhodil ze své kanceláře abstraktní malbu a pověsil si místo ní plakát Ferrari, protože řídí Ferrari. Když mu domlouvali, že se to nehodí, požádal, aby mu sehnali pěknou, realistickou krajinku z míst, kam jezdí lyžovat… Vy si myslíte, že ti co hrají golf a řídí stát jsou intoši, že jo? Proč by se nedala vyfotit, když jí ten kšeft nabídnou? Vkus těchto obrázků fakt neurčuje jarda od ponku.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 05:33

No, ačkoliv Ferrari neřídím, tak abstraktní malbu bych vyhodila z kanclu taky, nevím, proč by na obraze nemělo být to, co vypadá jako to, co má znázorňovat a ne něco, co si malíř myslí, že to nejlíp znázorňuje to, co si on myslí, že znázorňuje :))


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 07:44

@ utahraptor
treba proto, ze mimetismus (to, co ve vysledku vypada jako „skutecnost“…) komunikuje s divakem nejvic pres emoce, kdezto moderna/abstrakce zapojuje i mozek, nuti premyslet a reagovat na obraz. nebo proto, ze vim neco o dejinach umeni a o tom, co v nich abstrakce predstavuje, a taky vim, ze i realismus je jen konvence… a nebo treba proto, ze chci v kanclu, kde vedu jednani se zahranicnimi partnery, prezentovat ceske umeni, a proste je mnohem zajimavejsi a realnejsi jej prezentovat pres avantagradu a experimentatory (zadneho caravaggia jsme nemeli, kdyz uz to prezenu a uvazuju v kategorii „muzu si do kanclu povesit, co se mi libi, nehlede na penize“). proste duvodu je hodne, kdyz se clovek trochu zamysli…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 08:03

albi: No jo, já jsem asi neskutečně přízemní a nekulturní člověk, kterému přijde to, že někdo dokáže namalovat tygra v pohybu tak, aby vypadal jako tygr v pohybu, jako mnohem větší umění, než když někdo na žlutý podklad načmárá černé pruhy a bude tvrdit, že to je „esence tygrovitosti“ :) A když chci prezentovat v kanclu české umění, tak to nemusím dělat přes avantgardu a experimentátory, ale dala bych si tam nějakého malíře, co pro mě něco znamená a který se mi líbí, než tam cpát fleky na košili s tím, že nějaký expert na dějiny umění mi bude vykládat, že to je to nejlepší, co tady za posledních třicet let vzniklo, protože mu to tak řekli, že si to má myslet :)
Ale umění pro mě vždycky bylo o osobním názoru a vkusu, takže já si tam pověsím toho tygra a ty si pověs ty fleky na košili, když se ti to líbí, tak pro mě za mě, jen mi prostě nevykládej, že tvoje fleky na košili jsou kulturně mnohem hodnotnější :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 08:17

jasne, diky za vysvetleni, uz ty cmaranice sundavam a vesim tohle http://homeandgifts.biz/…cf/38456.jpg :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 08:44

Nechci poučovat, ale pokud to zobrazuje „esenci tygrovitosti“, tedy tygra v nějaké stylizaci, zkratce… není to abstraktní. Abstraktní ideálně NIC reálného nepřipomíná, což je dost těžké - udělat skvrnu či kompozici, která by lautr nic připomínala (Rorschachovy testy).


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 09:14

To albi: trošku se mi zdá, že tady používáš naučený fráze z filozofické fakulty. Nezastávám se ani realismu, abstrakce nebo kýče, ale u tebe mi z prominutím připadá že bezmyšlenkovitě používáš to, co ti profesor navykládal na vejšce, a podřizuješ tomu i svůj vkus.
Můj typ: student nebo čerstvý absolvent MU v Brně?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 09:50

Kate: Jaká jsou kritéria rozpoznání studenta nebo čerstvého absolventa MU, na základě kterých tipuješ?

Ada Pekelná
973 příspěvků 16.7.10 12:43

Umění jsem nestudovala, ale každému trochu vzdělanému člověku musí být jasné, že namalovat kvalitní abstraktní obraz, který bude kompozičně, barevně, technicky a vůbec na výši, není žádná sranda. Jinak by to opravdu mohl dělat kdekdo a v uměleckých galeriích by to vypadalo jako na Fleru.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 13:17

Beena: Kate nic netipuje, ona prostě má pocit, že by se jí studenti a čerství absolventi MU mohli líbit, jen si tím zatím asi není jistá (podle otazníku na konci). A nebo že by šlo o klasický gramatický peklo, kdy hříšníci nerozeznávaj slova tip a typ?


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 13:21

utahraptor:
taky mi poměrně dost abstraktních obrazů nic neříká, ale odsoudit je šmahem, bez toho, abys ten konkrétní obraz viděla, to imho o člověku dost vypovídá…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 13:30

@K. s tím typem je to trefné :)
Jinak přát při současné situaci na pracovním trhu někomu, aby byl čerstvý absolvent humanitních fakult, to zní skoro jako kletba… A pokud Kate brala (bere?) své vysokoškolské profesory jako lidi, co jí maximálně „navykládaj nějaký fráze“, asi tím odhaluje víc, než by chtěla.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 13:40

Abstraktní obrazy nejsou žádná sranda. Není náhoda, že se do nich umělci pouští, až po perfektním zvládnutí realistické malby. Kdo si sám zkusil namalovat alespoň zátiší s kafamlejnkem a hmoždířem a má v roce a oku něco z kompozice, baver a techniky, tak umí ocenit abstraktní umění. Kdo ne, pro toho se dá říci, že je škoda i umění neabstraktního.

Kolem a kolem, do veřejných formálních prostor se neutrální abstrakní umění hodí naprosto stejně, jako je kravata s drobným vzorkem vhodnější než s potiskem autíček. Kdo tohle nevidí a ani si nenechá poradit, tom není pomoci.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 14:08

Neadoruji abstraktní umění, je mi fuk, jestli v úřadovně pana generálního ředitele visí umělecké dílo klasicistní, impresionistické, expresionistické, kubistické, abstraktní či postmoderní, ale s plakátem mám podobný problém j.Ada s džíny. Celá den na to kouká, ať si tam dá, co chce, ale ať je to ruční práce (nebo alespoň autorský koncept).


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 14:16

Ada to rozsekla docela trefně. Může se vám to nelíbit, to nic proti ničemu. Někdo realismus, někdo abstrakci, vkus je různý. Nic není lepší, umělečtější, hodnotnější. Někdo má rád, když to přesně vidí, někdo si potrpí na tu citovost, emoce, to přemýšlení v tom. Ale oboje je fakt na stejné výši. Abstrakce vážně to nejsou fleky, které namaluje vaše tříletá sestřenice vodovkama zrovna tak. Taky nemusím renesační malíře, subjektivně se mi to nelíbí a netroufla bych si tvrdit, že da Vinci byl mazal a že to umím taky. Neumím. Naopak, se mi zdá, že Albi o umění skutečně něco ví. A stejně tak si myslím, že dokud do umění opravdu trošku ten nos člověk neponoří, bude si fakt myslet, že jsou to jen ty fleky, co by zvlád taky. Tak proč někoho obviňovat, že opakuje napapouškované fráze z fildy.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 14:50

Jo, smažení v gramatickým pekle mě čeká, to je jasná věc. Češtinu moc nezvládám, takových lidí je ale spousta, čeština je těžký jazyk a každý nemá vlohy na všechno. Tím se nechci vymlouvat nebo omlouvat. Ale když už někdo podle mýho názoru neví, jak by do člověka rýpnul, tak na něj vytáhne gramatický omyly (častá zkušenost z diskuzí na internetu) :-(

To Albi: Jde mi o to, že tu stejnou formulaci jako jsi uvedla ty o emocích atd. jsem se učila i já z výkladu svýho profesora. Umění je hodně důležitá součást života, ale mluvit o něm nemá zas až tak velký smysl, protože té opravdové pravdy se nikdo nedopátrá. Nikdo totiž nemůže říct, co je dobrý a co ne, nikdo nemůže jednoznačně odsoudit realitu před abstrakcí (netvrdím, že to děláš), a stejně tak tvrzení že: „skutečnost působí hlavně na city“ může být náramně lehce vyvrácený. A ano, studium na filozofické fakultě je v určitým smyslu takový malý peklíčko.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 15:48

Kate: pardon, nedalo se odolat. Záměna tip/typ je jeden z těch gramatickejch úletů, který se v poslední době strašně rozmohly. A přitom vývěsní štít Tipsportu je na každým druhým sport baru a na každý třetí hospodě.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 16:33

Pravda, já tyhlety dva významy nechtěně zaměňuju celkem pravidelně :(
Každopádně jsme se od naší Andrejky dostaly k úplně jiným tématům, není to trošku škoda? Četl jste někdo tento článek? No já pořád říkám, že ke studiu na vysokou školu, i na tu právnickou, není potřeba vysoký IQ …
http://www.super.cz/…u-silet.html :-D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.10 17:56

Utahraptor se omlouvá, že si dovolila říct, že nemá ráda abstraktní umění a teď jde najít rýč, aby se mohla zakopat.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.7.10 13:05

K.: Větší gramatický peklo je mě/mně, za to bych střílela. :-) Ale to už je od Andrejky ještě dál než výtvarný umění, takže to asi nemá cenu rozebírat. :-)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.10 11:16

Ja jsem se po prvnim odstavci zlekla co to bude…
ale ve vysledku je to dost trefny clanek (az na fotky v pradle ty se mi i libi)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.10 23:22

Žena:
ja si myslim, ze je to naopak…
na tej otke to vyzera ako po dazdi, hlavne na ceste, ani nevidim ze by svietilo slnko, vyzera byt chladno, chlap nalavo ma dlhe rifle, skor za tym vidim andreinu staru znamu potrebu odhalit sa vzdy sa vsade za kazdu cenu:)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.10 00:39

Andrea…, my na Slovensku vravíme, že po sobáši zmenil meno pán Volopich, nejaký vtipálek ho nazval Krávopichom…Ospravedlňte, prsím, trošku „peprnejšiu“ citáciu, ale nedá mi nepovedať, že z pani Volopichovej nikdy dáma nebude, na to nemá potrebné IQ, a s tým sa žiaľ nedá nič robiť, každé otvorenie úst je hotová katastrofa! A s tým korešponduje aj jej neomylne vulgárny „outfit“…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.10 21:46

na Slovensku sa hovori, ze Andrea je kurva. mne sa nepacia nadavky, ale tak sa hovori.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.10 17:35

myslim ze by ji stacilo tak 5 kilo na vrh…stale by byla hubenoucka ale vypadala by zdraveji…
Jinak je to pekna zenska…a mit to co ona tak se to snazim prezentovat jinak…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.10 13:41

Tak jsem si to tady pročítala a pak jsem na Seznamu objevila fotky naší „zpěvačky“ Terezky K. Musela jsem se smát, když se mi vybavil tento článek a zejména zásada č. 3. Dokonce si jí během focení spletli s prostitutkou. Čímpak to asi bude?? Už se nemůžu dočkat, až vyjde z módy tahle „kurví“ kultura… herečky, modelky, zpěvačky holky od vedledokonce i političky… kam se podíváte, všechny, pokud jsou vůbec oblečené, jsou nacpané do oblečků vhodných pro prostitutky. Taková MTV je spíš přehlídka masa, kterou, aby se neřeklo, doplňuje nějaká ta muzika. Holt, dneska každá správná „hvězda“ musí mít svůj seksy kalendář.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.10 13:43

http://www.super.cz/…titutka.html

Ještě ten odkaz, kdyby se chtěl někdo „pokochat“


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.11 23:28

no,je dokonalá,až moc.ale ty mimi šatičky se mi celkem líbí.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.11 22:50

ono je to tak když se někdo snaží být DOKONALÝ!… ARTIFICIAL!ARTIFICIAL!ARTIFICIAL!… každopádně ty šaty na první fotce jsou krásný :) a malé holčičky alla porcelánové panenky budou krásné vždycky ;)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.11 10:47

Myslím, že to tady ještě nikdo nezmiňoval.. Zkouknout se vážně píše se „z“ :)

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Styl & Kabo: Top Styl Designer

Autor: Ada

Jedním ze zlatých hřebů Stylu byla soutěž Top Styl Designer. Do té... Celý článek

Instagram: Realita vs. Iluze

Autor: Kateřina

Jestli vám slova jako my story, squad nebo selfie nic neříkají, pak... Celý článek